Пума Супер 10 л цена указана за л.
22,60
Група: Гербіциди

Активний інгредієнт: феноксапроп-п-етил, 69 г/л + мефенпір-діетил 75 г/л (антидот)

Препаративна форма: емульсія масляно-водяна (е.м.в.)

Упаковка: 10 л

Реєстраційне посвідчення: А № 01697

Пума Супер — це селективний післясходовий гербіцид з надзвичайно високою ефективністю впливу на такі бур’яни, як метлюг звичайний, вівсюги, лисохвіст, просо півняче, просо волосовидне, гумай, мишій. Препарат може використовуватись на посівах пшениці, ячменю, жита та тритікале. Пума Супер забезпечує культурним рослинам надійний захист: з його допомогою можна ліквідувати важливі у господарському плані бур’яни абсолютно цілеспрямовано після появи сходів замість того щоб знищувати їх до сходів за допомогою неспецифічних заходів.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Діюча речовина (феноксапроп-П-етил) поглинається виключно через листя, а не через ґрунт. Таким чином властивості та вологість ґрунту не впливають на ефективність препарату. Після того, як робоча рідина висохне на рослині, на ефективність препарату не вплинуть опади. Всередині бур’янів діюча речовина швидко переноситься від листя до точки росту, що знаходиться біля основи стебла. Пума Супер порушує процес синтезу жирних кислот у клітинах тканин точки росту бур’янів, і вони гинуть. Після обробки Пумою Супер вже через декілька годин наступає припинення росту рослин. Одночасно бур’яни перестають конкурувати з культурою у боротьбі за воду та поживні речовини. Повна загибель злакових бур’янів настає протягом 10 днів після обприскування.

ЗАСТОСУВАННЯ ПШЕНИЦЯ ОЗИМА І ЯРА, ЯЧМІНЬ ОЗИМИЙ ТА ЯРИЙ, ЖИТО, ТРИТІКАЛЕ Обприскування впродовж періоду вегетації культури.

Норма витрати: 0,8-1,0 л/га Завдяки присутності у препараті антидота, Пума Супер безпечна для культури в період від фази першого листка до появи прапорцевого листка у культури. Оптимальний контроль бур’янів забезпечується при застосуванні від фази 2-х листків до фази початку кущення злакових бур’янів. Пуму Супер застосовують коли зійшли усі злакові бур’яни. Для отримання кращих результатів обробіток рекомендується проводити при температурі повітря +15°С та вище.

СЕЛЕКТИВНІСТЬ

Висока ефективність Пуми Супер проти бур’янів не погіршує витривалості цього препарату культурами. Завдяки антидоту мефенпір-етилу в культурних рослинах перетворення діючої речовини на нейтральні продукти розкладу проходить так швидко, що небезпека шкідливого впливу на жито, пшеницю та тритікале виключається. Той факт, що культури навіть при помилкових передозуваннях, наприклад, при перекритті обприскувача, не відчувають негативного впливу, підтверджує високий рівень селективності препарату. Пума Супер швидко розкладається у ґрунті на біологічно нейтральні продукти, тому не має негативного впливу на наступні культури у сівозміні. Однак при застосуванні на ячменю, коли рослини культури знаходяться в стресовому стані, спричиненому низькими температурами, іноді відбувається деяке зменшення інтенсивності кольору перших листків ячменю, внаслідок того, що уповільнюється розклад діючої речовини антидотом. Але це відбувається тимчасово, і за декілька днів колір відновлюється. Це явище ніяким чином не впливає на подальший ріст, розвиток та урожайність ячменю.
Надіслати повідомлення
Кировоградская область
+38(066)609-86-19
+38(067)520-69-59
Пума Супер 10 л цена указана за л.
Доставка
"Агролига" Торговый Дом ООО