Початок нового сезону АПК разом з виставкою Агропром-2020 у Дніпрі!

Agro 2020 А4 1 1024x726З 26 по 28 лютого, вже традиційно пройшла  Національна виставка агротехнологій «Агропром», яка цього року відсвяткувала своє 19- річчя і знову підтвердила свій поважний статус одного з головних аграрних подій регіону.

Майданчиком для проведення  було обрано територію заводу  ім. Комінтерну.
У виставці взяли участь 134 компанії учасників з 12 регіонів України за тематичними розділами: агроекономіка та управління, біоенергетика, транспорт та логістика, альтернативна енергетика в АПК, тваринництво, та інші. Під час виставки експоненти проводили демонстрацію техніки, ділились з відвідувачами секретами використання продукції та обмінювались контактами для подальших перемов. А кількість відвідувачів у 2020 році близько 3000 чоловік. Переважно відвідувачі – це директори агрофірм, інженери та приватні фермери.


Не обійшлись на виставці  і без ділової програми. Для неї були обрані найактуальніші теми та спікери, які розбираються у цих питаннях як ніхто інший. В цілому діловою програмою були охоплені такі теми: «Операційний менеджмент в агросекторі», «Токсини в кормах», «Отримання стабільного заробітку в часниковому бізнесі», «Впровадження біопрепаратів в технологію вирощування сільгоспкультур» та дуже важлива тема для аграріїв «Кримінальне провадження, як спосіб тиску на агробізнес».


Виставка «Агропром-2020» пройшла на гідному рівні, зібравши разом виробників та дилерів продукції аграрної галузі й представників аграрних фірм, приватних фермерських володінь, спеціалістів галузі. Організатори виставки пишаються тим, що серед учасників виставки є достатньо компаній, які беруть участь вже не один рік, а також з кожним разом долучається все більше нових компаній.


Висловлюємо подяку всім учасникам виставки «Агропром-2020» і запрошуємо взяти
участь у 20-й Національній виставці агротехнологій «Агропром-2021», яка відбудеться в лютому 2021 року!

З повагою, оргкомітет виставки
ТОВ Експо-центр «Метеор» ™
 (067) 638-83-67
agroprom@expometeor.com
www.expometeor.com

Додати відгук