Газета АграрНик «Вибір України 2017»

Сертификат

Текст возле сертификата

За підсумками 2017 року видавництво АграрНик отримало престижну національну бізнес-нагороду «Вибір України 2017». Дослідження проводилося методом ICCA-50 (Congress and Convention Association at 50), серед підприємств, які працюють в Україні, згідно з показниками фінансово-господарської діяльності та офіційними даними державних органів статистики України.

Ця нагорода є заслугою всіх співробітників видання, які впродовж 14 років працювали над тим, щоб АграрНик удосконалювався і став лідером галузі.

Ми дякуємо так само своїх читачів і клієнтів, задля успіху і благополуччя яких ми працюємо. Ця нагорода – показник того, що ви зробили правильний вибір, а ми в свою чергу виправдали вашу довіру якістю та професіоналізмом!

Оцінювання учасників відбувалося на основі аналізу ринку і конкурентного середовища, а також ключових економічних показників конкурсантів. Однією з важливих умов участі в змаганнях було довести, що підприємство фокусується не лише на прибутковості власного бізнесу, а й формує тип економіки, що базується на професіоналізмі: чесно платить податки і відрахування в соціальні та пенсійні фонди, піклується про своїх співробітників, створює робочі місця, впроваджує нові технології.

Текст возле сертификата

«Вибір України» – Незалежна національна нагорода, яка заснована з метою визначити і виділити виробників кращих товарів та послуг вітчизняного бізнесу в різних класифікаціях видів економічної діяльності та подальшою популяризацією на ринку України. Бізнес-премія «Вибір України» була ініційована Міжнародною асоціацією конгресів і конференцій «ICCA – International Congress and Convention Association», штаб-квартира якої знаходиться в Нідерландах. Ранжування переможців проводиться за офіційними методиками, розробленими ICCA, і включає в себе комплексну оцінку товару та послуг на ринку України. Методика враховує ключові економічні чинники, маркетингові дослідження споживчих переваг, оцінку експертної ради, а також висновки рекламної комісії.

выбор Украины