AgroComplex 2019 – виставка ефективних рішень для агробізнесу!

Дата проведения: 29.10.2019 - 31.10.2019
Категории: Виставки

AgroComplexgreen 1200x628 02
AgroComplex
міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу, яка презентує весь комплекс передових технологій для підвищення конкурентоспроможності виробництва відповідно до світових викликів та глобальних змін.

Місія проекту – стати національним інтегратором у формуванні інноваційної моделі  агропромислового ринку України через презентацію високоінтелектуальних технологій, ефективного досвіду та нових бізнес-напрямків

AgroComplex проходить 1 раз на 2 роки чергуючись з міжнародною виставкою виробників сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО». Завдяки цьому, кожна наступна виставка відображає реальні зміни, що відбулися за цей час та дає орієнтири для інноваційних напрямків розвитку галузі на майбутній період.

AgroComplex 2019 у цифрах:

 • більше 400 компаній
 • до 15 країн світу
 • національна експозиція Німеччини
 • колективні експозиції Китаю та Туреччини
 • більше 18 000 відвідувачів з усіх регіонів України
 • виставкова площа 30 000 кв. м

2019  - рік нових ідей та цікавих проектів. Команда AgroComplex 2019 підготувала для вас нові заходи, які відбудуться в рамках виставки:

 1. Ривок до якості 2019: найбільша в Україні експозиція національних виробників сільськогосподарської техніки, де на демонстраційному майданчику будуть представлені найпопулярніші моделі техніки національного виробництва.
 2. IT- corner 2019 – спеціалізована експозиція, яка об’єднує розробників смарт-рішень, цифрових технологій для точного землеробства та програмного забезпечення.
 3. AgroEnergyDAY 2019 – міжнародний експофорум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі. Включає виставкову експозицію та спеціалізований бізнес-форум.
 4. Тепличний бізнес України 2019: спеціалізована експозиція технологічних рішень для захищеного ґрунту.
 5. Local to Global - експозиція фермерської та крафтової продукції.
 6. Продуктивне бджільництво - спеціалізована виставка виробників обладнання для галузі бджільництва, ветеринарних препаратів, бджоло-пакетів та супутніх товарів.

Слідкуйте за новинами на офіційному сайті виставки: http://www.agrocomplex.kiev.ua/ua

 «Легенди Вітчизняного Машинобудування», червона доріжка, 250 сертифікатів на знижку та  «Зелений щит планети» - чим здивують на  AgroComplex 2019?

До заключної виставкової агроподії осені залишається 2,5 місяців. Так! Сьогодні говоримо про міжнародну виставку на  AgroComplex 2019, яка закриває виставковий сезон поточного року. І,  як свідчить перелік професійних заходів та спецпроектів, подія відбудеться  із розмахом! Відзначимо, що команда виставки  робить  проект актуальним та корисним для широкого загалу аграрного бізнесу,  при цьому -  витримуючи чітку спеціалізацію.

Що ж саме готують організатори  на  AgroComplex 2019 і чому варто реєструватися вже зараз, щоб не пропустити найцікавіше?

 • Унікальна експозиція національних виробників сільськогосподарської техніки під девізом  «Ривок до якості 2019»

 Презентація експозиції  має на меті продемонструвати українській та міжнародній спільноті якісний перехід від «колишніх» до сучасних технологій виробництва техніки, ознайомити аграріїв з досягеннями національних підприємств у напрямку реалізації програм якості та ефективності машинобудування.  На  червоній доріжці «Алея легенд вітчизняного машинобудування»  спільно з національними виробниками буде представимо машини,  що були  виготовлені до 2008 року та використовуються   по теперішній час. Саме цей загартований в полях арсенал техніки наша команда організаторів нагородить пам’ятною відзнакою виставки  - «Легенда вітчизняного машинобудування». Фотографії та історії цих машин будуть розміщені у віртуальному музеї виставки AgroComplex.

Щодня, в період проведення виставки,  будуть проводитися розіграші сертифікатів на знижки для самохідних машин, посівної та ґрунтообробної техніки, а також техніки для живлення та захисту рослин, які надаються учасниками виставка. Всі зацікавлені взяти участь у розіграші мають пройти онлайн реєстрацію, відмітити ті види техніки, які є найбільш актуальні.  Деталі участі в розіграші читайте на сайті і не забудьте зареєструватися! Реєстрація буде відкрита з 1 вересня та триватиме включно до 21 жовтня.

Ще одним вагомим аргументом долучитися до виставки AgroComplex є проведення соціальну акцію всеукраїнського масштабу «Зелений щит планети». На честь кожного відвідувача виставки  буде висаджене дерево: 20 000 відвідувачів – 20 000 дерев. Загальна площа ділянки - 2 га. Кожна людина, яка відвідає виставку  буде безпосередньо причетна  до надзвичайно важливої  справи – боротьби  зі стихійними лихами та  покращення кліматичних умов  для сільськогосподарського виробництва та екології загалом. Тож, приходимо на виставку, зберігаємо та примножуємо  лісу і збільшуємо шанси на підвищення врожайності сільськогосподарських культур!

Тож, чекаємо на зустріч 29- 31 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі м. Київ і не забуваємо слідкувати за новинами організаторів! Далі буде ще цікавіше!

 Додаткова інформація

4 6 black

VIP-учасник AgroCompex 2019: головний офіс DJI вперше на ринку України буде представлений екслюзивним стендом

Сенсація агророку! Вперше в Україні компанія DJI, світовий виробник дронів, буде представлена стендом на міжнародній виставці AgroComplex 2019. Участь компанії відбудеться за допомоги DroneUA, офіційного імпортера та дистриб’ютора DJI в Україні.

Ще одним екслюзивом стане виступ Саммера Денг, керівника продажів DJI Agricultural, в міжнародному бізнес-форумі «IT-Corner 2019: тренди, технології, майбутнє для агро 4.0» (29 жовтня, м. Київ, МВЦ, пав.№1, вхід 1С, конферен-зона IT-Corner 2019).

Форум є частиною триденної бізнес-програми спеціалізованої події в сфері цифрових технологій та смарт-рішень IT-Corner 2019, який включає виставкову експозицію в форматі open-space, ексклюзивниі стенди та «Алею стартапів».

На даний момент участь підтвердили 30 спеціалізованих компаній, які представлять понад 40 вітчизняних та міжнародних брендів.

 DJI - один з піонерів і лідер ринку безпілотних літальних апаратів, інноватор на ринку літаючих дронів, контролерів для БПЛА і обладнання для стабілізації відеозйомки.

За підсумками 2015 року DJI займала 70% світового ринку БПЛА. У 2018 році їі оборот сягнув $3 млрд. 

Дрони DJI є найпопулярнішими брендами БПЛА на аграрному ринку України. Попитом користуються класичні дрони DJI Phantom та DJI Mavic. Серія квадрокоптеров DJI Phantom стала популярна завдяки простому і зрозумілому управлінню, надійності, хорошим льотним характеристикам, якісним камерам та широкій підтримці виробником.

 Спеціально на IT-Corner 2019 DJI представить ексклюзивну модель дрона Phantom 4 multispectral , розроблену виключно для сільського господарства. Новий безпілотник дає можливість проведення надточних обмірних робіт та виконання задач щодо точного землеробства.

З 29 по 31 жовтня керівництво компанії DJI раді бачити всіх, хто зацікавлений співпраці на своєму стенді в рамках AgroComplex 2019 (м. Киів, МВЦ. Пав.№1, вхід 1С).

До зустрічі на AgroComplex 2019 з 29 по 31 жовтня у МВЦ!

Замовити безкоштовний вхідний білет.