Ukrainian Ukrainian
user profile

ЕЛЕВАТОР - 2019

Дата проведения: 25.01.2019
Категории: Конференції
Hits: 160
1545475729 438

Сучасний елеватор - це не лише приміщення для зберігання сільськогосподарських культур. В першу чергу, це - комплекс з надання пакету послуг з прийомки, аналізу, доробки, сортування, зберігання та формування товарних партій зерна.

Крім того, особливим викликом для елеваторної галузі наразі є розвиток інфраструктури комплексів, оскільки системні перебої з поставкою залізничних вагонів, обмежені можливості використання альтернативних видів транспорту - автомобільного та річкового - не дозволяють перерозподілити вантажні потоки. Особливої гостроти ця проблема набуває для портових елеваторів у пікові періоди експорту.

До того ж доводиться констатувати той факт, що розвиток елеваторної інфраструктури, незважаючи на постійне введення в експлуатацію нових та модернізацію існуючих елеваторних комплексів, дещо відстає від темпів зростання врожаю. Кілька років поспіль валовий збір зернових культур перевищує потужності їх зберігання на 10-15 млн. тонн. Особливо дефіцит потужностей для зберігання може стати відчутним у поточному сезоні за рахунок встановлення нового історичного максимуму урожаю зернових в Україні.

Саме виявленню слабких ланок елеваторної галузі, пошуку шляхів їх усунення та презентації сучасних технологічних рішень для елеваторних комплексів присвячена аграрна конференція "Елеватор-2019". В рамках заходу будуть розглянуті наступні питання:

Аналіз ринку зерна України та стану елеваторної інфраструктури
Проблеми транспортної логістики
Економіка будівництва та експлуатації елеватора
Інноваційні рішення для покращення ефективності елеватора
Діджиталізація роботи від прийомки до відгрузки
Практичні кейси успіху від практиків-елеваторщиків
Особливості вибору та експлуатації зерносушильного обладнання
Проблеми та шляхи покращення ефективності зберігання зерна
Проблеми визначення якісних та кількісних показників при прийомці зерна

Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у конференції та сформувати спільне бачення розвитку елеваторної галузі України!