user profile

logo-agrarnik

nas

Інформаційний день «Використання малопродуктивних земель для вирощування сталої біоенергетичної сировини – додатковий дохід для аграріїв»

Дата проведения: 12.12.2017
Автор Super User
т./ф.: 044 453 28 56, моб. 067 447 33 38
Категории: Конференции


Місцеві громади наразі у більшості залежать від викопних палив, таких як природний газ і вугілля, використовуючи ці енергоресурси для виробництва теплової енергії. Зупинити цю залежність та водночас сприяти розвитку місцевої економіки може такий енергоресурс, як біомаса з плантацій спеціально вирощених енергетичних культур. Малопродуктивні чи покинуті землі регіонів при сталому використанні можуть стати джерелом стабільного постачання біомаси, для подальшого використання у місцевих опалювальних котельних, постачаючи більш дешеву теплову енергію. Потенційними виробниками такої біомаси можуть стати місцеві фермери, що мають в наявності більшу частину необхідної техніки для вирощування енергетичних плантацій. Залучення місцевих фермерів до виробництва нехарчової біомаси на малопродуктивних землях створить базу виробників сталої біоенергетичної сировини для виробництва теплової енергії з біомаси.

Мета: Продемонструвати економічну ефективність використання біомаси енергетичних плантацій для виробництва енергії в Україні.
Цільова аудиторія: аграрні компанії, фермери, муніципалітети, комерційні компанії, державні установи.
Інформаційний день «Використання малопродуктивних земель для вирощування сталої біоенергетичної сировини – додатковий дохід для аграріїв»

Інформаційні партнери:


Участь безкоштовна за обов’язкової попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/z30WgYt21xeJ5Ys23

Оргкомітет: Олександра Трибой, т./ф.: 044 453 28 56, моб. 067 447 33 38, tryboi@uabio.org