user profile

Конференція з біоенергетики «Bio Energy Ukraine 2017»

Дата проведения: 13.03.2018
Категории: Конференции

Конференція з біоенергетики «Bio Energy Ukraine 2017»
Запрошуємо представників компаній сфери біоенергетики, органів влади та інвесторів на найбільшу спеціалізовану конференцію з біонергетики в аграрному секторі в Україні - Bio Energy Ukraine 2017.

На майданчику Торгово-Промислової Палати України зберуться перші особи - власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку біоенергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Bio Energy Ukraine буде проходити в новому форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів з біоенергетики. Представники компаній представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня у холі ТПП України пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Bio Energy Ukraine  2017 - це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери біоенергетики.