user profile

nas

Награды АграрНика

Хранение и переработка
ang6Кожен підприємець шукає шляхи економії та максимальної вигоди за мінімальних витрат. Цим користуються дилетанти, які пропонують казкові умови будівництва в короткі терміни та за низькими цінами.

Чи завжди дешево означає краще?

Ви як власники господарства...
angary-bystrovozvodimyeКаждый предприниматель ищет пути экономии и максимальной выгоды при минимальных затратах. Этим пользуются дилетанты, предлагающие сказочные условия строительства в короткие сроки и по низким ценам.

Всегда ли дёшево значит лучше?

Если у вас заболит зуб, то к...
Найефективніший зерновентилятор на земній куліПрямим наступником зерноветиляторів АЗ-2500 став зерновентилятор із ще більшими можливостями, якому немає рівних ні в Україні , ні закордоном. На базі вентиляційного спису виробник (Білорусь) встановлює вентиляційну надпотужну установку
Вибір баків. Кому віддати перевагу: «красивим чи розумним»?Щоб зважено вибрати, треба врахувати різні форми баків, матеріали та ціни. Як не прогадати? Ми запитали про це у тих, хто вже зробив свій вибір, чому вони придбали саме ті, а не інші баки. Які переваги для них зіграли вирішальну роль при виборі?

Своїм досвідом ділиться Валерій Олександрович Горенко, головний інженер ТОВ «Думівське», що в селі Думівка Краснопільського району Сумської...
Мы строим: ангары, склады, зернохранилища, навесы.Быстромонтируемые здания и металлоконструкции.ПРЕИМУЩЕСТВА НАШИХ АНГАРОВ:

  • Высокий уровень герметичности, что обеспечивает стопроцентную сухость и сохранность вашего товара при любых погодных условиях.
  • Ангары по вашим размерам, любой конфигурации и формы, утепленные, холодные, высокие, низкие – на ваш выбор.
  • Скорость монтажа по европейским стандартам – 1000 кв.м. за 30 дней.
  • В зернохранилищах предусматривается естественная вентиляция для проветривания зерна, благодаря чему зерно не...
Современные технологии хранения зерновых

Шахтная сушилка

Сушилка NDT является одноколонной шахтной сушилкой проточного типа действия. Предназначена для высокоэффективной сушки зерновых, бобовых и масличных культур. Производительность до 250 т/ч.

Сушилка в стандартном исполнении включает:

  • Сушильную...
Універсальні лемеші. Вибирати стало простіше
Вибирати стало простіше
ТОВ «А-Вікт» являється дочірнім підприємством ZPU «Agro-Wikt» (Польща). ZPU «Agro-Wikt» було засновано у 1975 р. та має багаторічній досвід у виготовленні сільськогосподарських машин та механізмів.

Основним видом діяльності ТОВ «А-Вікт» є виробництво універсальних бетонозмішувачів. 
В березні 2012 р. ТОВ «А-Вікт» розпочато...
fСовременные технологии хранения зерновых

Шахтная сушилка

Сушилка NDT является одноколонной шахтной сушилкой проточного типа действия. Предназначена для высокоэффективной сушки зерновых, бобовых и масличных культур. Производительность до 250 т/ч.

Сушилка в стандартном исполнении включает:

  • Сушильную...
Системы вентиляции зерновых культурВентиляционные копья Air-Whisper, Air-Lance Economic и Air-Lance

Идеальное решение для краткосрочного, целенаправленного применения, при возникновении очагов перегрева зерна, при недостаточной вентиляции, в заполненном зернохранилище.

Вентиляционные копья идеально подходят для вентиляции зерна и ликвидации горячих точек. Вентиляционные копья оснащены...
Найефективніший зерновентилятор на земній куліПрямим наступником зерноветиляторів АЗ-2500 став ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР із ще більшими можливостями, якому немає рівних ні в Україні , ні закордоном. На базі вентиляційного спису виробник (Білорусь) встановлює вентиляційну надпотужну установку НІМЕЦЬКОГО ВИРОБНИЦТВА. Як і раніше ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР має можливість працювати в двох режимах: РЕЖИМ НАГНІТАННЯ – коли ми нагнітаємо холодне повітря...
Страница 1 из 4