Сельхозтехника и оборудование
Що треба обов’язково знати купуючи плугРинок України сьогодні насичений плугами, що мають різні функціональні особливості, конструктивне виконання, техніко-економічні та інші характеристики. 
Як не розгубитися від цієї різноманітності? Що слід врахувати при купівлі плуга? 
Відповісти на ці питання допоможе наша стаття.

Для рівнинних великих ланів України плуг для загінної оранки...
11 optЗа статистикою, недобір урожаю через неякісний посів становить 5-25%, а в окремих випадках і до 45-50%!!! Якщо ці втрати виразити в грошах, то недоотриманий Вами прибуток через неякісний посів може скласти від кількох сотень до кількох тисяч гривень буквально з кожного засіяного гектару...
Заставте гроші приносити прибутокЗабезпеченість сільськогосподарською технікою є зараз головною проблемою для реалізації концепції розвитку країни, підвищення конкурентоспроможності українського АПК. Тому від рівня оснащеності та застосування інтенсивних машинних технологій залежить вирішення більшості проблем АПК.

Особливістю аграрного виробництва є сезонність робіт і...
 Ферментовані зволожені корми
Одним із головних завдань у наш час – не лише виростити поголів’я свиней, але й зберегти його від хвороб та ризиків, особливо від біди ХХ і ХХІ століття – африканської чуми свиней (АЧС).

У 2002 році Академією інженерних наук України, президентом Академії П.М. Таланчуком було поставлено завдання відділенню №18 «Інженерні проблеми...
Кормоагрегати серії АКГСМ "Мрія" визнані тваринниками найкращими у світі!Кормоагрегати АКГСМ «Мрія» нового покоління користуються високим попитом фермерів України, Росії, Сербії, Данії та інших країн Європи.
Низькі ціни при високій ефективності!
Таке визнання гарантують

10 пунктів його характеристики:

1. За економічними показниками:
прибуток перевищує витрати в 2-2,5 раза, не в %, а у рази!

2. Економія електроенергії та...
ПОВНОЦІННЕ БОРОШНО ДЛЯ ХЛІБА ТА МЛИНЦІВ ВІД ВЕРТИКАЛЬНО-РЕВЕРСИВНИХ ЗЕРНОДРОБАРОКВ процесах вирощування, переробки зерна та виготовлення хліба додають стільки шкідливих для людини домішок, що дехто почав на окремих ділянках займатись органічним землеробством для власних потреб. Але цього недостатньо, бо при отриманні сортового борошна, в основному з пшениці, втрачається більше половини біологічно активних елементів разом із висівками.

При споживанні продуктів, виготовлених із такого маловітамінного борошна...
Безсекційний КРН та універсальний культиваторСпеціально розроблений для мінімального обробітку

Кожний хлібороб вибирає собі власну систему землеробства, яка найбільш відповідає його переконанням. Але якою б не була його власна модель (за винятком нульової), одним з основних хліборобських інструментів є культиватор.

В наш час продається багато типів культиваторів, з-поміж яких необхідно вибрати найбільш...

AHWIУвеличивайте площади под засев или сад, пользуясь всего лишь одной единицей техники! Раскорчёвывайте и быстро рекультивируйте самые заросшие участки почвы под посев с производительностью в 2-3 га за одну смену. Оборудование измельчает поросли, деревья, кустарники до 30 см в диаметре на поверхности...
Михайло Іванович КАРПЕНКОВ Україні нараховується близько 50 тисяч господарств, які забезпечують державу сільськогосподарською продукцією, в тому числі тваринницькою. Маємо близько трьох мільйонів великої рогатої худоби, кожній голові якої бажано заготовити на зиму хоча б одну тонну сіна поживністю 0,5-0,6 кормових одиниць. Для цього нам потрібно скосити майже трьох...
Дискова борона з великим функціоналомМи вже звикли до такого поняття як «компактна дискова борона». Такі машини широко використовуються в сільському господарстві. Зазвичай це легкі або середні борони для роботи з пожнивними рештками. А чи може бути компактна важка дискова борона? В цій статті ми розповімо вам про борону ZEUS 6 HD від компанії Veles Agro.

рньовий та глибокий обробіток...
Страница 10 из 19
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.