Сельхозтехника и оборудование
Хорошая сеялка – залог высокого урожаяКачественные гибридные семена обеспечивают высокую урожайность, 
но этот дорогой семенной материал 
требует эффективной техники для посева.

Сеялка СВТВ 4-8 производства Днепропетровского предприятия «Агросервистрактор» соответствует таким требованиям.

Конструктивные решения, примененные на сеялке, не имеют аналогов и обеспечивают точный высев...
Эффективная уборкаПри покупке приспособления для уборки сои производства ООО «ОГНАС», вы модернизируете парк своей уборочной техники. Не всегда есть возможность, да и лишние средства, для приобретения жатки Flex с гибким режущим аппаратом. Но сейчас вам предоставляется возможность дооборудовать свой зерноуборочный комбайн и существенно увеличить его...
З досвіду господарювання турецьких фермерів - Зерносушарки без газу та соляркиЗате Україна може «пишатися» стабільною ситуацією в частині цін на паливо: вони постійно, з року в рік, зростають. І прогнози на найближчі часи не тішать. Саме це і бентежить українських хліборобів.

У Туреччині ми заїхали у аграрну зону, за вікном автомобіля замерехтіли трактори, сівалки, плуги, елеватори і, що нас особливо вразило, значна кількість невеликих фермерських зерносушарок.

Стояли вони навіть...
Твердотопливные котлы – наилучшее решениеКак мы знаем, наиболее распространенным видом отопления является газовое, которое на протяжении многих лет использовалось для отопления как домов, так и предприятий. Но в связи с переходом на энергосберегающие технологии и с оглядкой на экономию бюджета предприятий все больше хозяйств используют котлы на твердом топливе. Так как в настоящее время цена на электроэнергию...

Навісний електрогенератор – це знахідка!А ви маєте ліхтарика – про всяк випадок? А електрогенератора маєте в господарстві? Тоді що ви будете робити, коли вимкнуть світло? З цього приводу є анекдот:

  • Що люди роблять, коли їм відключили світло?
  • Дивляться у вікна: кому ще вирубили електрику?

Якщо це всі заплановані дії на випадок відключення, то ліхтариком можна весело підсвічувати...

Рапсовые столы, жатки прицепные, жатки навесныеБердянский завод сельхозмашин ЗПТР производит жатки валковые прицепные, навесные, косилки роторные, пальцевые, РАПСОВЫЕ СТОЛЫ для уборки рапса.

При установке на комбайны рапсового стола нашей конструкции в процессе уборки рапса потери снижены до нуля. Положительные отзывы потребителей говорят сами за себя.

Фермерское хозяйство «Свитанок» (Харьковская область) в 2009...

Переваги культивації безсекційним КРН

Кожний хлібороб вибирає собі власну систему землеробства, яка найбільш відповідає його переконанням. Але якою б не була його власна модель (за винятком нульової), одним з основних хліборобських інструментів є культиватор.

Посівний комплекс ALCOR: ідеальний комплекс рішеньУявіть, що ви знайшли рішення, яке допоможе вам знизити ризики при виробництві зерна більш ніж вдвічі. Неможливо, скажете ви, і зробите помилку. Адже таке рішення існує, і воно носить назву посівний комплекс ALCOR. Чому робота з посівним комплексом ALCOR від «Червоної зірки» більш вигідна та економічна, ніж робота з іншою технікою? Про це ви дізнаєтесь вже через кілька...

Економія на воді – втрати на обприскуванні!Вода є основою обприскування. Технологічні вимоги прості: вода має бути чистою і в достатній кількості. В цьому питанні не може бути компромісів. Інакше забруднена вода спричинить неякісний обробіток, а її нестача викликає простої обприскувача в дорогоцінний час. Тож, якщо ви матимете достатню кількість чистої води, не буде ніяких обмежень для роботи ваших обприскувачів...

Технології точного землеробства від компанії Agri 2.0Сьогодні всі говорять про інноваційні технології точного землеробства, які вважаються одними з прогресивніших напрямків розвитку сільського господарства. Що ж таке точне землеробство? Курсовказівники і системи автоматичного керування чи системи диференційованого внесення або висіву?

Точне землеробство – це насамперед комплексний підхід до ведення сільського...

Страница 19 из 19
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.