Сільгосптехніка та обладнання
Кращі зерномети 2017 року: які і чому вони дешевші на 20% в сезонТОВ «Оріхівсільмаш» увійшло в перелік виробників вітчизняної техніки, вартість яких частково має компенсуватися з держбюджету, а ще це підприємство стало переможцем конкурсу «АГРОБРЕНД-2017» за результатами голосування аграріїв у номінації «Виробник зернометачів».

Офіційна інформація про ТОВ «Оріхівсільмаш»:
     
• Понад 7 років на...
Глубокорыхлитель «Горыныч»Глубокорыхлитель «Горыныч» предназначен для выполнения основной безотвальной обработки почвы на глубину до 50 см. Основной задачей является ликвидация уплотнений (плужная подошва, дисковая подошва, последствия использования грузового транспорта в поле) с последующим накоплением влаги в осенне-зимне-весенний период в глубоких слоях почвы и...
Технотест — лабораторное и технологическое оборудование«С 1998 года мы снабжаем важнейшую отрасль Украины – агропромышленность. Предприятия, которые работают в данной отрасли, предъявляют высокие требования к точности и надёжности оборудования. Тут долговечное партнерство, гибкость и постоянное внимание к обслуживанию являются необходимым требованием.

Наша команда постоянно следит за тенденциями в мире аналитических и лабораторных приборов...
«АГРОЛЮКС-Житомир» відзначив своє 15-річчяЗа 15 років існування компанія завоювала довіру споживачів в Україні і впевнено виходить на ринки Європи та Азії.

Сьогодні «АГРОЛЮКС-Житомир» – широковідома на українському ринку компанія, що займається розробкою, виробництвом та постачанням зерноочисної, сортувальної та зернозавантажувальної техніки. Новаторські розробки та інноваційний підхід дозволили стати...
Що треба обов’язково знати купуючи плугРинок України сьогодні насичений плугами, що мають різні функціональні особливості, конструктивне виконання, техніко-економічні та інші характеристики. 
Як не розгубитися від цієї різноманітності? Що слід врахувати при купівлі плуга? 
Відповісти на ці питання допоможе наша стаття.

Для рівнинних великих ланів України плуг для загінної оранки...
11 optЗа статистикою, недобір урожаю через неякісний посів становить 5-25%, а в окремих випадках і до 45-50%!!! Якщо ці втрати виразити в грошах, то недоотриманий Вами прибуток через неякісний посів може скласти від кількох сотень до кількох тисяч гривень буквально з кожного засіяного гектару...
Заставте гроші приносити прибутокЗабезпеченість сільськогосподарською технікою є зараз головною проблемою для реалізації концепції розвитку країни, підвищення конкурентоспроможності українського АПК. Тому від рівня оснащеності та застосування інтенсивних машинних технологій залежить вирішення більшості проблем АПК.

Особливістю аграрного виробництва є сезонність робіт і...
 Ферментовані зволожені корми
Одним із головних завдань у наш час – не лише виростити поголів’я свиней, але й зберегти його від хвороб та ризиків, особливо від біди ХХ і ХХІ століття – африканської чуми свиней (АЧС).

У 2002 році Академією інженерних наук України, президентом Академії П.М. Таланчуком було поставлено завдання відділенню №18 «Інженерні проблеми...
Кормоагрегати серії АКГСМ "Мрія" визнані тваринниками найкращими у світі!Кормоагрегати АКГСМ «Мрія» нового покоління користуються високим попитом фермерів України, Росії, Сербії, Данії та інших країн Європи.
Низькі ціни при високій ефективності!
Таке визнання гарантують

10 пунктів його характеристики:

1. За економічними показниками:
прибуток перевищує витрати в 2-2,5 раза, не в %, а у рази!

2. Економія електроенергії та...
ПОВНОЦІННЕ БОРОШНО ДЛЯ ХЛІБА ТА МЛИНЦІВ ВІД ВЕРТИКАЛЬНО-РЕВЕРСИВНИХ ЗЕРНОДРОБАРОКВ процесах вирощування, переробки зерна та виготовлення хліба додають стільки шкідливих для людини домішок, що дехто почав на окремих ділянках займатись органічним землеробством для власних потреб. Але цього недостатньо, бо при отриманні сортового борошна, в основному з пшениці, втрачається більше половини біологічно активних елементів разом із висівками.

При споживанні продуктів, виготовлених із такого маловітамінного борошна...
Страница 12 из 22
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.