Сільгосптехніка та обладнання

33pageЯкість виконання польових робіт – настільки ж важливий фактор отримання врожаю, як і погода, технології обробки ґрунту та якість посівного матеріалу.

Ви можете придбати обладнання у різних виробників, але ОБСЛУГОВУВАТИ все це різноманіття ПОВИННА ОДНА СЕРВІСНА...

ris1

Доцент ХДАУ, к. с.-г. н. Кушніренко В.Г. Європа і світ віддають перевагу ферментованим кормам

Директор Наукового Центру, д.ф., к. с.-г. н, академік АІНУ – Соляник М. Б

Сучасне фермерське господарство має багатовекторний напрямок свого господарювання і одним із таких векторів є тваринництво як...

изображение viber 2020 03 27 11 00 38Рідкі мінеральні добрива давно себе зарекомендували як чи не найоптимальніший засіб підживлення рослин. Але використання таких добрив може бути обмежене недостатньою технічною базою того чи іншого підприємства. Саме для розв’язання такої проблеми й існує сучасний ін’єкційний метод внесення РМД.

20200205 180616Ми першими на ринку почали виробляти ротаційні борони МРН-3,6,9,12 метрів. Першими зіткнулися з технічними недоліками (надійність та вага). Та першими, враховуючи відгуки та побажання наших товаришів-фермерів, ліквідували їх.
Тепер, наша борона є кращою на ринку,не маючи жодної вагомої...

tersus gnss tractorЯк вважалося раніше, працювати з точністю RTK в полі могли собі дозволити одиниці через велику вартість обладнання для отримання поправок. Але в той же час кожний агровиробник хотів при виконанні польових операцій для економії ресурсів забезпечити найвищу точність. З плином часу технології стали...

Технология получения высокоурожайных семян1В период сбора урожая и подготовки зерновых культур к хранению очень важно точно выполнить все этапы послеуборочного процесса. Одним из наиболее значимых шагов является очистка зерна. Она позволяет избавить урожай от пыли и примесей, сорняков, вредителей, сухой массы, отделить семена, а также качественно подготовить зерно к дальнейшему хранению и переработке.

12Коток-подрібнювач універсальний

Виробник сільськогосподарської техніки ТОВ «АЯКС АГРО» пропонує універсальний коток-подрібнювач «АЯКС»! Ріжучий водоналивний гідравлічний коток «АЯКС»

IMG 4498Кожний хлібороб вибирає собі власну систему землеробства, яка найбільш відповідає його переконанням. Але якою б не була його власна модель (за винятком нульової), одним з основних хліборобських інструментів є культиватор.

В наш час продається багато типів культиваторів, з-

 242КЕфективне вкладення капіталу

Щоб техніка працювала надійно, необхідно постійно підтримувати її в справному стані, отже, постійно вкладати в неї гроші. От тільки затрати на підтримання роботоздатного стану постійно зростають, причому не на відсотки, а в рази, і можуть в декілька разів перевищити...

111Після широкої багаторічної виробничої перевірки Український центр випробовування техніки (УкрЦВТ) видав у 2015 році сертифікат відповідності всім обов’язковим вимогам на зернодробарку Карпенка.

Цей млин, в якому використано близько 30 винаходів автора, призначений для подрібнення зерна та технічних матеріалів на дерть і...

Страница 1 из 21