user profile

nas

Награды АграрНика

Сельхозтехника и оборудование

Технотест — лабораторное и технологическое оборудование«С 1998 года мы снабжаем важнейшую отрасль Украины – агропромышленность. Предприятия, которые работают в данной отрасли, предъявляют высокие требования к точности и надёжности оборудования. Тут долговечное партнерство, гибкость и постоянное внимание к обслуживанию являются необходимым требованием.

Наша команда постоянно следит за тенденциями в мире аналитических и лабораторных приборов...

СІЄМО КРАЩЕ!!! З СИСТЕМОЮ КОНТРОЛЮ «RECORD»Частина друга

Нарешті ми, в черговий раз, зустрілися з користувачами системи контролю висіву «RECORD». Нагодою стала щорічна виставка АГРО-2018, яка відбулася в м. Києві з 6 по 9 червня, – каже менеджер з продажу Євген Шевченко.

Більшість користувачів системи, стають нашими прихильниками, дають поради по поліпшенню системи, або доповненню важливими для них...

VIT 4058Ми виробляємо та реалізуємо сільськогосподарські сівалки. На сьогоднішній день компанія пропонує сівалки різних комплектацій в залежності від ширини захвату на механізмах передач та на варіаторах. В своїх сівалках ми використовуємо дводисковий сошник зі зміщенням одного із дисків для підрізання...

Компанія «Ельворті» на АГРО 2018Український бренд сільгосптехніки «Ельворті» активно готує свою техніку до епохи точного землеробства. Про це під час виставки АГРО-2018, розповів генеральний конструктор ПАТ «Ельворті» Юрій Кваша.
Український виробник «Ельворті» продовжує вдосконалювати техніку з прицілом на кращі світові стандарти. Наприклад, в лютому «Ельворті»

Сіємо краще! З системою контролю «Record»Враховуючи зростаючу вартість насіння, палива та ЗЗР, виникає необхідність відповідальніше ставитись до якості процесу посіву, використовуючи при цьому всі новітні розробки і технології, в тому числі й системи контролю висіву.

Чи потрібна система? Якою вона має бути? На ці питання ми шукали відповідь.

– Раніше...

Сіємо без пропусків і зупинок! Система контролю «Record»Якою має бути сучасна система контролю висіву?

К сожалению, даже современные сеЯкщо враховувати зростаючу вартість насіння, палива та ЗЗР, то виникає необхідність відповідальніше ставитися до якості процесу посіву, використовуючи при цьому всі новітні розробки і технології, в тому числі й системи контролю висіву.

– Раніше доводилося зупинятися і перевіряти роботу сівалки...
Заставте гроші приносити прибутокЗабезпеченість сільськогосподарською технікою є зараз головною проблемою для реалізації концепції розвитку країни, підвищення конкурентоспроможності українського АПК. Тому від рівня оснащеності та застосування інтенсивних машинних технологій залежить вирішення більшості проблем АПК.

Особливістю аграрного виробництва є сезонність робіт і...
Сеем без пропусков и остановок. Cистема контроля «Record»Как должна работать современная система контроля высева.

К сожалению, даже современные сеялки не способны обеспечить своим владельцам качественный высев семян. Сошники и семяпроводы засоряются во время работы, что приводит к появлению «просевов» на поле. Исправить ситуацию после посевной, практически невозможно, поэтому использование надёжной системы контроля высева является...
Сепаратори САД. Обирайте найкраще
ПСП «Дружба», що в Семенівському районі на Полтавщині, одне з найбільших сільгосппідприємств. В обробітку тут до восьми тисяч гектарів землі. Голова наглядової ради холдингу Сергій Васильович Семігрієнко опікується аж шістьма напрямками розвитку. Одним з пріоритетів є вирощування сільськогосподарської продукції.

– Яка сівозміна в ПСП...

image007 optНа даний час в Україні, абсолютно у всіх регіонах, існує величезна кількість занедбаних садів, що вже десятиріччями не обробляються і звичайно вже не плодоносять. На паперах – це високорентабельні землі , а по факту – лише збитки. Що робити? Звичайно корчувати! А як? А ось це вже запитання...
Страница 1 из 16