Рослинництво
1688319513 w640 h640 ooo agrofirma germes

В последнее время наши сельхозпроизводители едва успевают приспосабливаться к новым погодным условиям. И все же такой аномалии не ожидал никто. Сначала сухая осень, за ней теплая, почти совсем без снега и других осадков зима. Язык как-то не поворачивается говорить о ранней весне. Специалисты...

Хайсан 231НО

Гібриди соняшнику «Advanta seeds»

Хайсан 231НО
Високоолеїновий ІМІ гібрид

Особливості та переваги:

  • високий рівень толерантності до Фомопсису, Вертицильозу, Білої гнилі, Бурої іржі
  • стиглість 112-115 днів
  • розмір...

Рисунок 1Утвержден Госкомиссией Министерства экологии и природных ресурсов Украины (Р. А № 02194, А № 01689)

Институт растениеводства им. В.Я. Юрьева НААН ООО НПФ «Медбиоком»

ПРОИСХОЖДЕНИЕ И СОСТАВ ПРЕПАРАТА

Биоглобин был создан в конце ХХ века доктором фарм. наук, профессором Г.Г. Шитовым как...

sonyashnik odnorichniyВсі гібриди соняшнику, які вирощує і реалізує ТОВ «АФ НПП АГРОМИР» умовно можна поділити на 4 групи:

1. Гібриди, стійкі до гербіцидів імідозалінової групи
технологія Clearfield).

2. Гібриди, стійкі до гранстару (технологія SUMO).

Гібриди під класичну...

video jtxnoizizvk 550x310 02Микола Дем’янюк, технічний експерт, інсектициди, компанія «Сингента»

Щоб досягти найвищих показників продуктивності сільськогосподарських рослин, необхідно максимально збалансувати всі фактори, які важливі для їх росту і розвитку. На сьогодні цей основоположний принцип є добре відомим для усіх аграріїв. Зокрема, отримання...

2019 07 07 соберут на Житомирщине 60 ц с 1 га гибрид Пионер и АБК Возможности современной АБК™ технологии – повышение урожайности благодаря большему усвоению основных удобрений и эффективной защите, повышение биоактивности почвы после сбора урожая с меньшей себестоимостью при высших результатах на поле.

АгроБиоКомплексная (далее АБК™) технология, – это самые современные экологичные препараты для обработки семян, стартовое внесение жидких легкоусвояемых макроудобрений на...

83fe2c938506da3 1000x600Остання мода на ринку насіння соняшнику – це гібриди, стійкі до гербіцидів. Причина проста: основною напастю для соняшника є вовчок. Але в сучасних складних природних і екологічних умовах гербіциди – це не панацея.

Ціни на агрохімію зростають, в якості не завжди можна бути переконаним...

Без имени 1Незвично тепла зима і практично відсутність опадів спричинили недостатній запас вологи в ґрунті. Це кидає нові виклики в боротьбі за збереження врожаю. В таких майже екстремальних умовах аграрії змушені робити все можливе, щоб оптимізувати затрати та отримати достойний врожай.


Які ж заходи мають...

Без имени 1Незвично тепла зима і практично відсутність опадів спричинили недостатній запас вологи в ґрунті. Це кидає нові виклики в боротьбі за збереження врожаю. В таких майже екстремальних умовах аграрії змушені робити все можливе, щоб оптимізувати затрати та отримати достойний врожай.


Які ж заходи мають...

импт1Регулятори росту рослин – це природні або синтетичні речовини, які при винятково малих концентраціях у рослинах значно змінюють процеси їх життєдіяльності.

Коли рослина знаходиться в умовах стресу (посуха, спека, вітер, заморозки, фіто токсичність, пестицидне навантаження) вироблення своїх власних гормонів (цитокінінів, гіберелінів, ауксинів та ін.)

Страница 1 из 64