Подорожает ли хлеб?Стоимость хлеба повысилась, так хлеб и нарезной батон дороже стали на 50 копеек. К Новому году стоимость хлеба будет в районе 11 гривен. В среднем подорожание будет до 20% от стоимости. Этот прогноз составил Денис Марчук, специалист агропромышленности. Подорожание затронет и изделия из муки.

"Производителей...
Чи треба вказувати в техпаспорті встановлене ГБО?Зараз у парламенті знаходиться на розгляді важлий законопроект "Про дорожній рух і безпеку", який стосується встановлення на автівку газобалонного обладнання. В цьому законопроекті №5184 йдеться мова про те, що якщо вага ГБО до 100 кг, то його не треба вказувати в технічному паспорті на автівку. Виняток лише становить той транспорт, який буде виїздити за кордон країни. Однакові...
"Черным" лесорубам объявлена войнаПравительство вынесло постановление по вопросу улучшения мер по проведению проверки состояния леса, принятия новых правил санитарии в лесных хозяйствах Украины.

Этот вопрос обсуждался на заседании Кабмина 26 октября.

"Прекрасная новость: наше новое предложение о правилах вырубки леса принято. Это уменьшит площадь вырубок леса, благодаря новым...
uryad-proponue-zbilshennya-minimalnoji-zarplatiКабмін запроваджує збільшення рівня мінзарплати з 2017 року вдвічі - до 3200 гривень. Підтвердив на засіданні Кабміну Володимир Гройсман.

"З 1 січня кожна людина, що працює в Україні, повинна за свою роботу отримувати платню більшу за 3200 гривень. Це відноситься всіх галузей виробництва та...
Де і яку українську продукцію готові купувати за кордономУкраїна залишається цікавою світовій спільноті насамперед в якості постачальника сировинної продукції.

Такий висновок зробив керівник і співзасновник консалтингової компанії PEOL Group, керуючий партнер InVenture Investment Group Олексій Олейников після відвідування найбільшої міжнародної виставки SIAL у Франції.

Як розповів Олексій Олейников, абсолютна більшість відвідувачів SIAL...
У морських портах україни запровадять електронний обіг документівЧас знаходження в портах автотранспорту скоротиться з 12 годин до 45 хвилин, а судна - з 2 годин до 15 хвилин

Адміністрація морпортів України продовжує роботу щодо спрощення оформлення порожніх і навантажених контейнерів, що вивозяться автомобільним і залізничним транспортом з території морських портів України.

Планується зробити найближчим часом:

1. Впровадження в 12...
Українці отримуватимуть SMS про перереєстрацію житлаУкраїнцям будуть розсилати смс-повідомлення про перереєстрацію квартир, будинків. Про це сказав заступник міністра юстиції Павло Мороз, розмовляючи про схвалений парламентом 6 жовтня проект закону №5067 "Про зміни в державній реєстрації прав на нерухомість і її арешт".

"Ми розглядаємо декілька способів повідомлення реєстратором зацікавлених осіб і варіанти подачі заяви...
В Україні до 35% посівів ріпаку вразили хворобиСтаном на 21 жовтня 2016 року в областях лісостепової і поліської зони відзначається ураження 10-35% посівів ріпаку пероноспорозом, фомозом і альтернаріозом. Рослинні культури пошкоджують хрестоцвітні блішки, капустяна попелиця, капустяна міль, гусінь ріпакового пильщика. Для запобігання переростання та покращення перезимівлі ріпаку в фазі 5-6 листків культури...
В Украине стартует online-сервис грузоперевозокOnline-платформа для грузоперевозок A2B Direct, идею которой предложил, Евгений Червоненко, бывший министр транспорта Украины, бизнесмен, будет продемонстрирована уже в октябре.

Об этом пишет информационный портал ЦТС.

«Впервые я сел за руль дальнобойного МАЗа почти четыре десятилетия назад и прекрасно разбираюсь в области грузоперевозок. Я...
В Украине скоро должна появится ветеринарная полицияМинистерство аграрной политики готовит законопроект о ветеринарной полиции в Украине.

Об этом сообщил министр агрополитики Тарас Кутовой на своей странице в Facebook.

«Мы готовим законопроект о ветеринарной полиции по образцу итальянской. И сразу когда проект будет закончен, мы подадим его на рассмотрение в парламент, как первоочередной», - уточнил Кутовой.

Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.