Фермерські господарства не будуть сплачувати податок з розрахунку на гектар. Про це під час конференції Grain Ukraine 2020 повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький. 

Висоцький заявив, що за планами МЕРТ у...

Справжня мета законопроекту №3131 про введення поставленого податку з кожного гектара сільськогосподарської землі - змусити власників паїв продати свої наділи після відкриття ринку землі через рік.

Таку думку висловив в.о. міністра аграрної політики і продовольства України в 2018-2019...
Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства розробило проект державної підтримки АПК на 2021-2023 роки за ключовими напрямами.

Про це йдеться в повідомленні міністерства.

«Плануючи програми підтримки аграріїв на наступні три роки, ми залишили основні пріоритетні...
Кожен другий вантажний автомобіль на дорогах України пересувається з перевантаженням. Найбільше таких - в Херсонській, Одеській та Миколаївській областях.

Такі дані Національної поліції були оприлюднені в ході селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

З кожним роком майже протягом трьох десятиліть міжнародна агропромислова виставка на ВДНГ стає все більш масштабною, більш знаковою та більш очікуваною.  2020-ий рік вже вніс свої корективи, проте з усіма карантинними правилами цьогорічна виставка все ж відбудеться та обіцяє бути дійсно особливою...

В Україні за підсумками 2019 року істотно скоротився рівень рентабельності виробництва майже всіх категорій продукції сільського господарства, порівняно з аналогічним показником 2018 року.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Так, рентабельність виробництва зерна...

На півдні України лісосмуги знаходяться у катастрофічному стані. Зокрема, на Миколаївщині та Херсонщині (де вони чи не найбільше необхідні) насадження зовсім не виконують своїх функцій. Таку інформацію оприлюднила Наталя Ключник, виконавча директорка Всеукраїнської асоціації органів місцевого...

поле земля 956x436Вартість 1 га сільськогосподарської  землі після відкриття ринку буде максимум $2000. Про це  розповів народний депутат, член аграрного комітету Микола Кучер.

«Сьогодні є категорія земель, яка продається. Це, коли іноземець отримав у спадщину українську землю. Він на протязі року повинен цю землю продати. Сьогодні...

6ba9596e0ae27ea83b6574f5ebaae0adКабінет міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколу дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19.

Розгляд цього питання відбудеться на найближчому засіданні уряду, повідомляє сайт Офісу Президента

«Ми розуміємо, що є певна психологічна втома...
asqzroyfhlxrkt4z 1 1Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства готує спеціальний порядок роботи продуктових ринків.

Про це сказав міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі одного з телеканалів, повідомляє «Укрінформ».

«Міністерство економічного розвитку готує спеціальний...
Страница 1 из 92
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.