Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко презентував на засіданні Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики програми держпідтримки АПК на 2021-2023 роки. Про це повідомляє Урядовий портал.

«У тісній співпраці з аграрними...

Ціни чорноморської продовольчої пшениці (до групи якої входить і пшениця українського виробництва) на зовнішніх ринках виросли до 230 $/т FOB та перевищили ціни пропозицій пшениці з ЄС. 

За її даними, ціни на пшеницю становлять:

  • з країн Балтії складають 221,25-221,75 $/т FOB...

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства оцінює ВВП за підсумками січня-липня 2020 року на рівні 6,2% в порівнянні з 6,5% за підсумками першого півріччя цього року.

Про це йдеться в огляді економічної активності за 7 місяців 2020 року.

«У липні 2020 року...

Середні ціни попиту на соняшникову олію на базисі FOB в Україні станом на 12 вересня досягли 915 $/т, що є рекордним показником за останні 7 років.

Про це свідчать результати моніторингу, проведеного експертами ІА «АПК-Інформ».

При цьому, ціни на українську продукцію сформувалися в...

Кабінет міністрів України схвалив законопроект, спрямований на стимулювання діяльності фермерських господарств.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

«Відповідні зміни враховують процеси імплементації вітчизняного законодавства...

Українська зернова асоціація підтримує уніфікацію залізничних тарифів порожнього пробігу вагонів на першому етапі (I клас + 52%, II клас 0%, III клас -38%), адже таким чином буде вирівняна вартість порожнього пробігу для всіх вантажів і встановлена ​​єдина ціна незалежно від класу...

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України стосовно вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» від 16.01.2020 № 466-IX вніс зміни щодо оподаткування та провадження господарської діяльності фізичних осіб –

Україна має намір відновлювати і розширювати експорт сільськогосподарської продукції в Китай, а також залучати китайські інвестиції в сільськогосподарські індустріальні і технопарки в Україні, інфраструктуру і енергетичні проекти.

Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської...
Кабінет міністрів України відмовився від ідеї реорганізацій Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів - органу, від безперебійної роботи якого залежить діяльність багатьох бізнесів в Україні.

Про це йдеться в повідомленні Європейської Бізнес Асоціації за...

Почала діяти постанова Кабінету Міністрів України №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», якою затверджується Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів соціальної допомоги. Про це...

Страница 1 из 92