Україна досягла позитивної динаміки у виконанні цілей сталого розвитку в агросекторі.

Про це йдеться в добровільному національному огляді Цілей сталого розвитку (Цур), оприлюдненому Міністерством економіки, торгівлі і сільського господарства.

«Мета 2 (Подолання голоду, розвиток сільського...
Сьогодні, 1 липня, в Україні повноцінно набув сили закон № 318-IX про скасування державної монополії на виробництво спирту, який був прийнятий у грудні 2019 року. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Формально закон діяв з 1 січня 2020 року, проте до 1 липня було заборонено вводити в...
Загальне виробництво молока в Україні за п'ять місяців 2020 р скоротилося на 3,6%, або на 135,5 тис.т проти відповідного періоду минулого року - до 3,637 млн ​​т.

Про це повідомляє Асоціація виробників молока з посиланням на дані Держстату.

Приріст виробництва молока був відзначений...

У 2019 році до водних об’єктів України  скинуто 5708 тон фосфатів. Найбільшим забруднювачем водойм є житлово-комунальне господарство – 5354 тони. Значно поступається, але все ж другою у антирейтингу є промисловість – 319,5 тони. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства водних ресурсів...

Інститут землеробства Національної аграрної академії наук України розробив карту придатності ґрунтів для органічного землеробства. Про це інформує прес-служба Департаменту АПР Черкаської ОДА.

Дані карти свідчать, що найбільш придатними для органічного землеробства є ґрунти...

Міністерство цифровий трансформації запустило новий Реєстр роздрібних цін на ряд продуктів харчування і засобів протиепідемічного призначення.

Це зроблено з метою виконання указу Кабміну про необхідність декларування зміни роздрібних цін в разі їх збільшення на окремі категорії товарів, говориться в...
Український бізнес продовжує відновлюватися після послаблення карантину: у середньому щотижня реєструється близько тисячі нових підприємств. Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот.

Зазначається, що з квітня кількість активних вакансій збільшилась більш ніж...
Аграрії виступили проти підвищення ставок акцизного податку на паливо і попередили, що слідом за подорожчанням дизеля і автогазу вгору підуть і ціни на продукти харчування.

І це все на тлі рекордно теплої зими і посухи, яка поставила під загрозу урожай і привела до додаткових витрат...
В Україні завершився п'ятирічний проект «Аграрні розписки в Україні». Більше 2000 агровиробників по всій країні залучили понад $ 1 млрд фінансування від 200 кредиторів, більше 90% цих агровиробників - невеликі господарства.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства розвитку економіки...
Як говориться в повідомленні, загрози для збору врожаю виникли в зв'язку з тим, що з 1 червня 2020 року «Укравтодор» заборонив рух великовантажного транспорту (масою понад 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн) автомобільними дорогами загальнодержавного значення в денний час доби при...
Страница 1 из 92