d1d74b6 plantsУ минулому році Україна наблизила 43% актів по санітарним та фітосанітарним заходам до європейського законодавства. З 2014 року в Україні було імплементовано 52% запланованих законодавчих змін. Цю інформацію озвучили в Держспоживслужбі.

Необхідно відмітити, що Україна до 2021р. повинна провести...

e76ae90d0cee3fa649c13565cfe14a7e 1З 1 квітня у разі відсутності ліцензії на зберігання палива будуть застосовані фінсанкції у розмірі 0,5 млн гривень.
У податковій нагадали, що держполітику щодо регулювання галузі виробництва та торгівлі паливом, боротьби з нелегальним виробництвом, обігом палива в Україні сформульовано законом №481...

kredit fermeramБудет создан Фонд частичного кредитного гарантирования в сельскохозяйственной отрасли. Данная инициатива прописана в проекте закона №3047, зарегистрированном в Верховной Раде.

Документ был разработан для реализации политики Президента и Кабмина относительно поддержки аграрных производителей...

cropГосударственная служба труда за две недели провела проверки 184319 предприятий и обнаружила 315 предприятий, где осуществлялась хоздеятельность без госрегистрации и работали незадекларированные работники. Такую информацию сообщил глава Минэкономики Т.Милованов.

"Это значит, что таких...

kanistryЗ 01.04.2020 р. за відсутність дозволу на зберігання палива будуть застосовуватися штрафи. Засади держполітики щодо питання виробництва, імпорту-експорту, торгівлі паливом, збільшенням боротьби з незаконним обігом палива на території країни сформульовано Законом №481.

Так по ст.15 документу...

unnamed 2Парламент ухвалив ЗУ "Щодо змін до законодавчих актів для удосконалення законодавства в галузі ринкового державного контролю нехарчових продуктів", котрий набуде чинності 26.03.2020р.

Документ вносить зміни до закону, метою якого є введення заходів обмеження з інформуванням громадськості про...

1486465"УЗ" просить нардепів та міністрів відмінити земельний податок. Таку інформацію озвучив керівник з розвитку бізнесу компанії А.Рязанцев. З 2019р. "УЗ" повинна сплачувати податок за землю, котра пролягає під залізничними коліями компанії.

"З 01.01.2019р. діє закон №2628/VIII, котрим передбачено...

unnamedВиділяючи фінанси для розвитку сільських регіонів, держава ставить 2 завдання: перше, допомогти людям, котрі працюють у селах, підвищити рівень заробітку; друге, сформувати робочі місця. Таку інформацію озвучив заступник голови Мінекономіки Т.Висоцький.

"Пріоритетні напрямки будуть розвивати за...

tamozhnya belarusПідписано договір між Україною та Білоруссю, котрий передбачає відміну дозвільної системи нерегулярних автоперевезень пасажирів та вантажів.

"Білорусь - третя країна, котра підписала лібералізацію перевезень вантажів. В 2016 році аналогічний документ підписала Швейцарія, в 2019 році - Великобританія"

бензинденьгиУЗА звернулася до голови Кабміна О.Гончарука, щоб уряд підтримав імплементацію Директиви ЄС-2003/96 щодо компенсації аграріям та судовласникам акцизу на пальне.

"Щоб удосконалити механізм та розвиток судноплавства, УЗА підтримує проект закону "Щодо змін до Податкового кодексу відносно імплементації Директиви ЄС-2003/96 щодо...

Страница 1 из 64