Фермерські господарства, котрі мають річний оборот до 20 млн. грн., зможуть отримати державну дотацію до 1 жовтня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра економіки та сільського господаоства Тарас Висоцький.

Він повідомив, що умовою надання дотації є утримання в...

Кабмін вніс зміни до Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу.

У Мінекономіки пояснили, що...

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України« Про державну підтримку сільського господарства України »та інших законів України щодо функціонування Державного аграрного реєстру і удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської...

В Україні все, що можна продати за готівку, потенційно можна нібито повернути назад, як непродане, і продати «хвостики» як паперовий податковий кредит, тобто фіктивна операція. Така схема – з паливом.  Про це  заявив голова Податкової служби України Олексій Любченко.

«Попит на пальне...

Обмеження, передбачене в Законі України «Про пестициди і агрохімікати» в 2016 році, блокує проведення наукових досліджень і випробувань інноваційних ЗЗР, провокуючи істотні збитки для галузі і гальмуючи технологічний розвиток агросектору.

Про це йдеться в повідомленні асоціації «Український...

У ДПС підготували пам'ятку з важливими цифрами, з 1 вересня 2020, для ФОП I, II, III груп і IV групи-агровиробників.


jurliga.ligazakon.net

У наступному році головним пріоритетом державної підтримка аграріїв буде відновлення тваринництва, де протягом багатьох років стрімко скорочується поголів’я. Про це  сказав міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко.

«На цей рік у держбюджеті для аграріїв...

У Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт №3959 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації окремих положень діяльності Бюро економічної безпеки України», у якому пропонується встановити кримінальну відповідальність за шахрайство з ПДВ. 

Документ дає...

Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України "Про затвердження форм для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (від 24 липня 2020 № 1391) зареєстрований в Мін'юсті 11 серпня 2020 року (№767 / 35050) і опублікований в Офіційному віснику...

Фермерське господарство без статусу юридичної особи організовують на основі діяльності ФОПа і має статус сімейного фермерського господарства. 

ФОП може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам підпункту «б» підпункту 4 пункту 291.4 Податкового кодексу...

Страница 1 из 66