Напрямки експортної торгівлі молочними продуктами з України різноманітні з акцентом на азіатські і європейські ринки.

Про це йдеться в повідомленні Асоціації виробників молока.

Так, в ТОП-5 країн, які в січні-травні 2020 р купували українську молочну продукцію потрапили: Молдова - на суму...

В Україні попит на кукурудзу старого врожаю знижується і трейдери завершують закупівлі, хоча ціни в порту залишаються на високому рівні 173-174 $/т або 5500-5550 грн/т. 

Ціни на кукурудзу в Чикаго незначно виросли на тлі спекотної погоди минулого тижня у «кукурудзяному» поясі США, незважаючи на...

У законопроекті № 3656 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» прописана процедура зниження ПДВ на низку аграрної продукції з 20% до 14%.

Нагадаємо, законопроєкт №3656...

Рекордно високі ціни на перший урожай лохини, який був вирощений на закритому ґрунті, на українському ринку різко почали падати. Про це повідомляє АПК-Інформ: овочі і фрукти.

«Ще минулого тижня українські садівники пропонували до продажу перші партії лохини закритого ґрунту за ціною 400-450...

Кількість випадків загибелі бджіл досягає 4-5% від загального числа бджолосімей, зареєстрованих в Україні. А в багатьох регіонах - і того менше.

Про це з посиланням на дані, які були озвучені на нараді керівників бджільницьких асоціацій і Державної служби по захисту прав споживачів, розповів...
AgroproduktsiyaЕкспорт агропродовольчої продукції з України в першому кварталі 2020 року становив $ 5,7 млрд, що на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Такого результату вдалося досягти за рахунок нарощування поставок за наступними категоріями: жири і масла на $ 235,1 млн (+ 19%), готова продукція...
445356 6715 623x370Про це повідомляє Асоціація міст України, яка стала ініціатором проекту спільно з ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

На спеціальному інтерактивному сайті фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проект некомерційний, тому...
a4b5b00dbdee576dfe2a0ceb546484b6Незважаючи на пандемію коронавируса українські виробники ягоди в цьому сезоні сподіваються на експорт лохини в свіжому вигляді і в цілому замороженої ягоди.

Таку думку висловив директор компанії «Українська ягода» Тарас Баштанник під час онлайн-конференції «Ягоди і COVID-19: вплив на ціни...
3621-banner-t_news.jpgЩороку саме тепер на базарах з’являється свіжа городина — огірки, капуста, редиска. В кожному селі люди живуть із продажу власноруч вирощеного, але цього року ситуація дуже сумна, пише agronews.ua з посиланням на expres.online.
Іван Бабич із села Заріччя Закарпатської області має дві великі...

bizznes.top biznes inkubator 01Розведення раків вважається в Україні дуже перспективним напрямком бізнесу, оскільки наша країна багата прісноводними ресурсами, які ідеально підходять для вирощування цих членистоногих тварин, публікує agrostory. 

Найбільшою популярністю в даний час користуються такі швидкорослі представники...

Страница 2 из 103