bizznes.top biznes inkubator 01Розведення раків вважається в Україні дуже перспективним напрямком бізнесу, оскільки наша країна багата прісноводними ресурсами, які ідеально підходять для вирощування цих членистоногих тварин, публікує agrostory. 

Найбільшою популярністю в даний час користуються такі швидкорослі представники...

greenhouse ukraineТепличники України, через обмежувальні заходи та закриття ринків, опинилися в ситуації, яка загрожує повним знищенням малих та середніх тепличних господарств. Як агровиробникам пережити форс-мажор та зберегти виробництво, а Україні не втратити цю важливу галузь – в ексклюзивному...

afb60f3 slivoshnoe masloУкраїнський ринок вершкового масла найближчим часом кардинально зміниться. Такий прогноз зробили аналітики "Інфагро". «По-перше, позначиться зниження цін на біржові товари на світовому ринку, в тому числі на масло. Матиме певний вплив девальвація гривні. Обвал валют в сусідніх країнах СНД теж зіграє свою...

56 mainСредняя цена закупки свиного живца во 2-й половине февраля уменьшилась на 2% - до 40,5 гривны за килограмм. Такую информацию приводят в Ассоциации свиноводов Украины.

На прошлой неделе в ходе торгов цены на поголовье свиней снизились на 0,5-2 гривны на килограмме, а диапазон цен закупки уменьшился до...

unnamed 3Україна збільшила обсяги експорту с/г продукції на 14,3% - у січні поточного року за кордон відправили продукції харчової промисловості та АПК на 2 млрд доларів. Таку інформацію повідомив голова Мінекономіки Т.Милованов.

"Із загального обсягу українського експорту частка сільськогосподарської...

35d88891 4837 478b 9cea f08c8d082754 1Предприятия, которые специализируются на производстве свежей молочной продукции, на сегодня одни из немногих в молочной промышленности Украины, работающие с хорошей прибылью.

"В Украине растет импорт продукции из цельного молока, однако это пока не мешает украинским производителям, в отличие от...

yablukomcomua 3032 2Госпотребслужба намерена в 2020 году проверить более 1000 сельскохозяйственных предприятий. Такую информацию озвучил глава управления контроля в области семеноводства Госпотребслужбы В.Стефкивський.
Эксперт отметил, что в прошлом году Госпотребслужбой было проведено 340 проверок, 105 из которых...

PotatoПредставники українського промислового картоплярства не зацікавлені в збільшенні обсягів виробництва з огляду на великі вкладення коштів в бізнес та передчутті запуску земельного ринку. Таку інформацію озвучила керівник Української асоціації картоплярів О.Руженкова.

За словами заступника голови...

85bdd6519ed04865831562c297735aa0Для створення підприємства з виробництва олії з горіха, насіння гарбуза, льону та гірчиці з продуктивністю 300 кілограмів сировини на годину необхідно 1 млн доларів, а вкладені кошти окупляться на протязі 4,5 років.

Більший ефект надасть створення вертикально інтегрованої компанії, де буде...

41Після online-торгів на українських біржах ціни знизилися в середньому на 15%. Серед круп гречка показує самий більший спад. На сьогодні покупці знаходяться в очікуванні наступного зниження.

Виробники гречки пропонують свою продукцію в середньому за ціною 16375 гривень за тонну. Зниження...

Страница 1 из 102