Органи місцевого самоврядування при прийнятті рішень про встановлення місцевих податків і зборів мають право самостійно, з огляду на зовнішні та внутрішні фактори мають право визначати розміри ставок та надавати пільги із сплати податків. Про це повідомляє agronews.ua. «Зазначене відповідає...
Компанія Mycea розробляє сучасні підходи до використання грибних речовин в якості альтернативи традиційним пестицидам в сільському господарстві. Про це пише freshplaza. «Гриби, що містять пеніцилін, добре відомі в світі медицини. Однак, як джерела, що дозволяють уникнути використання хімічних...
Верховна Рада України прийняла Закон №3614 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи», який запроваджує єдиний уніфікований підхід до визначення складу доходів та...
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко презентував на засіданні Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики програми держпідтримки АПК на 2021-2023 роки. Про це повідомляє Урядовий портал.

«У тісній співпраці з аграрними...

Ціни чорноморської продовольчої пшениці (до групи якої входить і пшениця українського виробництва) на зовнішніх ринках виросли до 230 $/т FOB та перевищили ціни пропозицій пшениці з ЄС. 

За її даними, ціни на пшеницю становлять:

  • з країн Балтії складають 221,25-221,75 $/т FOB...

Фермерські господарства, котрі мають річний оборот до 20 млн. грн., зможуть отримати державну дотацію до 1 жовтня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра економіки та сільського господаоства Тарас Висоцький.

Він повідомив, що умовою надання дотації є утримання в...

Аналітики Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в своєму серпневому звіті знизили прогноз світового виробництва зернових культур в 2020/21 МР на 25 млн т в порівнянні з липневим звітом - до 2,764 млрд т.

Як говориться в повідомленні організації, проте цей показник...

У перші десять днів вересня в Україні відбулось найбільше падіння ціни на яблука за останні 5 років: сьогодні на наймасштабнішому у Західній Україні гуртовому ринку «Шувар» (м. Львів) популярні сорти яблук продаються за 10-15 грн/кг, тоді як у перший день осені яблука пропонували за 18-20...

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства оцінює ВВП за підсумками січня-липня 2020 року на рівні 6,2% в порівнянні з 6,5% за підсумками першого півріччя цього року.

Про це йдеться в огляді економічної активності за 7 місяців 2020 року.

«У липні 2020 року...

Кабмін вніс зміни до Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу.

У Мінекономіки пояснили, що...

Страница 1 из 324