Вторник, 15 Сентябрь 2020 12:22

«Штучне» м'ясо можна робити з водоростей

Водорості останнім часом набувають все більшої популярності в секторі харчування і кормів. Високий вміст білка дозволяє використовувати їх для виробництва альтернативних м'ясних продуктів.

«Мікроводорості фотосинтезируют і досить ефективні в цьому, але вимагають набагато менше місця або поживних речовин, ніж наземні рослини», - сказав доцент Сорбонського університету П'єр Крозе.

За словами вченого, в даний час отримання нового штаму водоростей за допомогою генної інженерії займає всього кілька тижнів. Таким чином, технічно вони повинні бути в змозі ефективно замінювати бактерії і дріжджі, які, як правило, вимагають більш складних середовищ для вирощування.

Водорості спіруліна і хлорела давно потрапили на ринок в якості харчових добавок і барвників. Крім того, вони також є відмінним джерелом білка, що відкриває безліч можливостей для виробництва аналогів м'яса і веганскої їжі.

Наприклад, в липні компанія Unilever, уклала партнерство з британською компанією Algenuity в сфері розробки харчових продуктів з вмістом білка водоростей.

«Водорості - джерело високоякісного білка рослинного походження, - сказав віце-президент з науки і технологій Unilever Манфред Абен, - Продукти з них сподобаються самим різним споживачам. Вони спрямовані на веганів і вегетаріанців, а також для флексітарістов і м'ясоїдів, які прагнуть скоротити споживання продуктів тваринного походження».

У минулому році, про подібний партнерстві з Nestlé оголосила голландська харчова і біохімічна компанія Corbion.


labiotech.eu

Прочитано 37 разів