Понедельник, 14 Сентябрь 2020 10:34

У портах України дорожчає кукурудза врожаю-2020

Підвищення цін на кукурудзу майбутнього врожаю спостерігається з початку минулого тижня в глибоководних портах України.

Про це розповіла керівник відділу локальних ринків ІА «АПК-Інформ» Анна Танская.

«Підтримку цінам зробило попереднє істотне подорожчання зерновий на базисі FOB на тлі збільшення закупівельної активності китайських імпортерів, а також зниження поруч агентств потенціалу виробництва американської, української, французької та румунської зерновий на тлі несприятливих погодних умов», - пояснила вона, зазначивши, що аналітики «АПК-Інформ» знизили прогноз виробництва кукурудзи в Україні в порівнянні з попередньою оцінкою на 5,7% - до 35,1 млн т.

За вказаний період ціни попиту трейдерів на кукурудзу майбутнього врожаю виросли на 250-300 грн/т і станом на 12 вересня озвучуються в межах 5450-5650 грн/т СРТ-порт.

Доларові ціни попиту до звітної дати зросли на 3-7 $/т  і в основному складають 167-171 $/т СРТ-порт, а в ряді випадків досягають 173-174 $/т СРТ-порт.

«При цьому більш суттєвого підвищення цін перешкоджає необхідність збереження конкурентоспроможності зерна українського походження на світовому ринку, а також підвищення рядом агентств оцінок врожаю зернових у Бразилії і її активний експорт», - уклала експерт.


apk-inform.com

Прочитано 49 разів