Четверг, 30 Июль 2020 15:51

Борона дискова «ШАРК» від завода-виробника АРК-ГРУПП

Держкомпенсація 25%

Це – слова Ваших колег-аграріїв. Вони отримують економію та добрі результати.

Щоб дізнатися що це за борона «ШАРК» виробництва АРК-ГРУПП та про всі її вигоди – читайте далі. І приєднуйтесь до успішних господарів. Пряма мова.

ТОВ «Екосад», Дніпропетровська обл., Криворізький р-н, с. Червоні Поди. Павло Миколайович, головний механік, (067) 563-03-85 купували борону дискову БДА-2.4 ШАРК у виробника АРК-ГРУПП:

Рама дуже потужна, іспанські диски, американські необслуговувані ступиці, які дають можливість не заглядати туди три роки. Підшипникові вузли надійні, ми їх не обслуговували, не змащували – тільки мили зверху. Проходили і по стерні, і по цілині. У нас важкі ґрунти, були періоди посухи, але борона з усім справляється дуже добре.

Агрегатували з МТЗ-82. Раніше в господарстві була навісна борона, але ця борона економніша. І нею краще управляти. Не зупиняється, не розвертається, на ходу підняв, розвернувся і поїхав. Швидкість десь 15 км/год. Різниця в роботі з іншими боронами велика, як небо і земля. Нею швидше працювати. До того ж і якісніша обробка. За рахунок пружин вона скидає з себе грязь, сама очищується, легко обходе бугри, там може де якесь велике каміння попадеться, то вона перестрибнула, поїхала далі! І нічого не ламається. Не як у інших, де стойки прикручені, тоді все треба кидати та їхати ремонтувати, замінювати.

Глибина обробки ґрунту до 15 см, глибину тримає добре. Регулятор підібраний під запит господарства.

З різними бур’янами справляється добре. Якість посівного ложа добра. Була пекінська капуста, білокачанна, – то все ріже, подрібнює добре. Вологу добре зберігає.

Ціновий діапазон нас задовольнив (хоч і хотілося за гривню все купити))) Найголовніше – якість дуже добра!

Оплачували частинами. Нам повернули 25% компенсації. Доставка безкоштовна.

ФГ «ДБВ СОФІЯ», Кіровоградська обл., Петрівський р-н, с. Малинівка; керуючий – Роман Вікторович, придбали борону дискову БДА-3 виробництва АРК-ГРУПП:

– Грунти у нас важкі, чорноземи. Обробляли пожнивні рештки після соняшнику. А весною кукурудзу посіяли. Була посуха – борона справлялася. Але після дощу, звісно, краще обробіток. Борона все «перелузгала»! Люди, які плугами обробляли, – то в них такі «грудяки» вивертає, а після цієї борони – набагато краще! А котки допомагають зберегти вологу.

Коли при великій вологості працювали по стерні, то її трошки забивало, але це було зразу після дощу на другий день. А от восени по соняшнику – вона ідеально обробила землю! Приїздили сусіди-фермери, дивились на обробку, їм сподобалось, то цією весною і вони придбали «ШАРК».

Дуже засмічених ділянок у нас немає, а от родич просив борону по соняшнику спрацювати, у нього вовчок ударив, соняшник був високий, в людський зріст, – то борона все поперерубувала, добре справилася.

Всі вузли працюють добре, змащувати не треба, – вони закриті. Це не те, що в УД-ешках треба відро підшипників і багато іншого).

Перевагами є те, що борона самоочищується, грудка зовсім мала, стоїть добрий коток і добре розмелює грудки. До 14 см обробляє. Глибину тримає чудово. З бур’янами справляється добре, у нас диск А-подібний гострий, – і борона все добре зрізує. Посівне ложе задовольняє. От сіяли кукурудзу – сходи нормальні. По краях поля обробляє нормально.

Доставка була оперативною і безкоштовною. АРК-ГРУПП працюють оперативно, лояльно, уступають в ціні. Руки не викручували нам).

По назві борони – то акулячі зуби є))) На великій швидкості гризе тільки так. Порекомендував би борону іншим. Ціна і якість – хороші!Обробили десь 310 га. Сервісне обслуговування поки не потрібне.

Доставка безкоштовна при замовленні від 50000 грн.
Доступні ціни, знижки

«АРК-ГРУПП» – це сертифікована с/г техніка та комплектуючі

м. Кропивницький
050 522 11 91, 068 664 96 33
www.arkgroupp.com.ua

Прочитано 81 разів