Понедельник, 18 Май 2020 15:39

Корми з комах мають великий потенціал

2018 04 13T141759Z 3 LYNXMPEE3C0VG RTROPTP 4 USA PROTEIN BUGSУ Європейському Союзі вважають, що корми для тварин з додатковим вмістом білка з комах мають великий потенціал.

«В даний час ЄС в значній мірі залежить від імпорту кормів, але зрив в останні кілька місяців через спалах коронавірусу зробив все більш очевидним, що ми повинні прагнути зробити наше сільське господарство більш стійким», - сказав представник Міжнародної платформи використання комах для харчових продуктів і кормів (IPIFF), некомерційної організації ЄС Костянтин Мурарі.

Він підкреслив, що, хоча останнім часом досить багато говорять про потенціал, який комахи мають як харчовий продукт для споживання людиною, набагато менше уваги приділяється тієї ролі, яку комахи можуть грати як корм для тварин, що, за його словами, має «величезний потенціал».

«Комахи можуть бути зроблені на місці і є дуже поживним, багатим білком харчовим продуктом, який можна виробляти у великих кількостях на невеликій території», - сказав Мурарі.

На сьогоднішній день, згідно позиційному  документу, опублікованому IPIFF, до третини харчових відходів, або близько 20 млн тонн, можуть бути придатні для використання в розведенні комах. Це може допомогти знизити тягар харчових відходів в ЄС, тим самим максимізуючи ефективність харчових ланцюгів.

Тим не менше, використання комах в харчових продуктах для тварин в даний час обмежений, враховуючи, що це не дозволено для певної домашньої худоби, такої як домашня птиця і свині. І це незважаючи на те, що комахи зазвичай присутні в раціоні багатьох сільськогосподарських тварин, таких як риба і птиця.


agroportal.ua
Прочитано 43 разів