Пятница, 08 Май 2020 17:27

Великобританія: виробники яєць побоюються конкуренції з неякісною імпортною продукцією

2fefa1ab6e93ee67ffb35af2fd8c70857861a1ba r700 375 5 1Британські виробники яєць стривожені відсутністю зобов'язань і пояснень з боку уряду щодо використання тарифів на імпортну яєчну продукцію.

Про це повідомляє farminguk.

У той час як яєчна промисловість Великобританії працює за високими стандартами, існує ризик того, що без тарифів яйця і яєчні продукти, що імпортуються з третіх країн, які не відповідають базовим вимогам щодо утримання курей, можуть підірвати внутрішнє виробництво.

Група виробників яєчної продукції закликала вжити додаткових заходів щодо обмеження кількості імпортованих яєчних продуктів з країн з низьким рівнем добробуту в будь-якій торговельній угоді після Brexit.

«Хоча ми вітаємо зобов'язання не ставити під загрозу стандарти, цей підхід також повинен застосовуватися до імпорту, що уряд не може прояснити. Ми не можемо допустити, щоб уряд діяв за подвійними стандартами, коли британські фермери повинні продовжувати виробляти продукцію за високими стандартами, але одночасно дозволити імпорт, вироблений за нижчими стандартами або взагалі без них », - сказав виконавчий директор Британської ради з яєчної промисловості Марк Вільямс .

Уряд же заявило, що як і раніше «твердо прихильний» дотриманню високих стандартів Великобританії в галузі охорони навколишнього середовища, безпеки харчових продуктів і захисту тварин після виходу Великобританії з ЄС.

«Ми будемо наполягати на торгових переговорах, щоб гарантувати, що будь-які майбутні угоди відповідали цінностям фермерів, споживачів і підприємств по всій Великобританії», - сказано в заяві уряду.
Прочитано 47 разів