Вторник, 12 Май 2020 14:05

Світові ціни на пшеницю зросли, в той час як на кукурудзу впали

picture2 vsled za neftju u 365832 p0У квітні середнє значення індексу цін на зернові склало майже 164 пункти, трохи знизившись у порівнянні з показником березня, при цьому він все ще майже на 4 пункти (2,4%) вище за показник квітня 2019 року. Про це повідомляється в звіті The Food and Agriculture Organization. Що стосується основних зернових культур, то в квітні був зафіксований значний ріст міжнародних цін на пшеницю, що стався на тлі різкого зниження котирувань кукурудзи, в результаті чого значення індексу цін на зернові в порівнянні з минулим місяцем практично не змінилося.

Так, середня ціна на пшеницю зросла на 2,5% в порівнянні з минулим місяцем, що пов'язано як з активним міжнародним попитом, так і відомостями про швидке вичерпання введених Росією в кінці березня експортних квот, які, як очікується, збережуться до кінця поточного сезону до 30 червня. У той же час, відзначають аналітики, міжнародні ціни на кукурудзу продовжили знижуватися третій місяць поспіль, в результаті чого значення індексу цін на фуражні зернові скоротилося на 10% в порівнянні з рівнем минулого місяця.

«Наявність значних експортних запасів на тлі надходження зернових нового врожаю в Південній Америці і млявого попиту з боку виробників кормів і паливного етанолу продовжило надавати знижувальний вплив на ціни на кукурудзу», - вказали експерти.latifundist.com

Прочитано 62 разів