Понедельник, 27 Апрель 2020 17:51

Уряд може вже на цьому тижні відкрити продовольчі ринки

6ba9596e0ae27ea83b6574f5ebaae0adКабінет міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколу дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19.

Розгляд цього питання відбудеться на найближчому засіданні уряду, повідомляє сайт Офісу Президента

«Ми розуміємо, що є певна психологічна втома. COVID втомив не тільки українців. Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання і харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановимо чіткі правила і давайте дозволимо їх відкрити. Треба вчитися жити і працювати в нових умовах », - підкреслив Президент України Володимир Зеленський на традиційній нараді з питань запобігання поширенню епідемії COVID-19

В цілому мова йде про понад 280 критих продовольчих ринках, які забезпечують продовольством українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль погодився, що питання відкриття ринків, механізму їх безпечного функціонування і чітких санкцій за недотримання правил потрібно розглянути вже в середу, 29 квітня, щоб почати відкривати ринки до кінця цього тижня.

У той же час, як додали в прес-службі, на нараді стало зрозуміло, що українці дуже відповідально ставляться до карантину - як на католицьку і православну Пасху, так і в поминальні дні більшість з них прислухалися до закликів дотримуватись обмежень.
Прочитано 84 разів