Понедельник, 06 Апрель 2020 14:26

Продавцям запчастин до сільгосптехніки дозволили працювати в карантин

5cbcf13 tractorУряд розширив перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності. Відповідні зміни внесено до постанови КМУ №211 «Про запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2», говориться в повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Так, під час карантину дозволені:

- продаж запчастин для транспортних засобів, в тому числі для тракторів та іншої с/г техніки;

- продаж добового молодняка домашньої птиці;

- функціонування всіх видів фінансових установ, в тому числі ломбардів і кредитних спілок.

Також уряд надав ряд рекомендацій для бізнесу, які сприятимуть зменшенню черг і скупчення відвідувачів в магазинах і забезпечать виконання введених протиепідемічних заходів, зокрема:

- працювати аптекам цілодобово;

- допускати відвідувачів в торгові зали не тільки в розрахунку не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів площі, а й з дотриманням 1,5 метрової відстані між особами.

«Ми працюємо над тим, щоб в умовах карантину забезпечити оптимальне функціонування ключових для країни галузей. Прийняті зміни пом'якшують умови ведення бізнесу, активізують аграрні компанії для проведення весняної посівної кампанії, спрощують доступ населення до фінансових ресурсів і підсилюють виконання введених протиепідемічних заходів», - прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко.agroportal.ua

Прочитано 115 разів