Четверг, 26 Март 2020 14:44

У Кабміні пропонують відновити роботу продовольчих ринків

bazary 798019 xtSUZJX1 1024x683Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України виступає за те, щоб продовжити роботу відкритих продовольчих ринків на час карантину. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький, йдеться в повідомленні міністерства. «Ми виступаємо за те, щоб не обмежувати продовольчі ринки, крім того, в цей перелік важливо додати реалізацію насіння, засобів захисту рослин, саджанців та ветпрепаратів», - сказав Висоцький.

Крім того, він повідомив, що підприємства сільського господарства та харчової промисловості під час карантину продовжать працювати. «Підприємства, що працюють в сфері сільського господарства та харчової промисловості, мають особливу важливість для забезпечення продовольчої безпеки, тому їх діяльність не буде обмежуватися», - сказав Висоцький. За його словами, для тваринницьких комплексів і переробних підприємств, які повинні працювати цілодобово, розроблені інструкції у разі виявлення хворого коронавірусів. Відповідні інструкції будуть обговорюватися разом з асоціаціями.

«Ми розробляємо ідею введення тимчасового на таких об'єктах цілодобового режиму біобезпеки та інші рекомендації, щоб дати можливість працювати, адже відгодівлю тварин необхідно продовжувати, також треба виробляти продукти харчування і т.д.», - сказав заступник міністра. Висоцький також повідомив, що передумов до обмеження експорту аграрної продукції зараз немає.agroportal.ua

Прочитано 18 разів