Понедельник, 23 Март 2020 13:44

Білоруси збиратимуть в Україні тракторні причепи

799bb86 3ВАТ «Управляюча компанія холдингу« Бобруйскагромаш» (г.Бобруйск, Білорусь) планує в першому півріччі 2020 р організувати складальне виробництво тракторних причепів моделі 2ПТС-6 в Україні. Як говориться в повідомленні компанії, домовленість про це була досягнута під час переговорів з делегацією ПрАТ «Ніжинсільмаш» (м.Ніжин, Чернігівська обл.).

«В ході переговорів білоруська і українська компанія обговорили перспективи взаємовигідного співробітництва в рамках виробничої кооперації, розглянули технічні та організаційні питання створення складального виробництва, узгодили питання локалізації виробництва на виробничих потужностях ПрАТ« Ніжинсільмаш», а також підписали ліцензійну угоду і договір на поставку в Україну машинокомплектів тракторних причепів 2ПТС-6», - йдеться в повідомленні.

Як перспективний напрям роботи сторони обговорили можливість і доцільність організації аналогічного складального виробництва причіпних загрузчиков кормів на ВАТ «УКХ« Бобруйскагромаш». В рамках реалізації досягнутих домовленостей на адресу ПрАТ «Ніжинсільмаш» протягом найближчих шести місяців буде здійснена поставка не менше 60 машинокомплектів тракторних причепів. Відвантаження першої партії продукції запланована на першу половину квітня.

agroportal.ua

Прочитано 19 разів