Понедельник, 16 Март 2020 11:42

Митниця обіцяє врахувати інтереси експортерів при закритті пунктів пропуску

fb74ee9 custДержавна митна служба спільно з Державною прикордонною службою надали Кабінету міністрів перелік пунктів пропуску, продовження роботи яких є критично важливим для економіки країни. Про це повідомив глава Державної митної служби України Максим Нефедов на своїй сторінці в Facebook. Він зазначив, що при формуванні цього переліку були враховані інтереси найбільших імпортерів і експортерів, а також транспортних операторів, які прямують транзитом через територію України.

«Які саме пункти пропуску тимчасово припинять свою роботу на період карантину зараз обговорюється. Як тільки з'явиться офіційне розпорядження уряду ми негайно проінформуємо ... Важливо: пункти пропуску, через які проходять найбільші потоки товарів, працюватимуть і надалі», - акцентував він. Також глава Держмитслужби додав, що відомство радить перевізникам вибирати для перетину кордону пункти пропуску, які є основними пунктами повідомлення України з іншими державами.

Крім того, він звернув увагу транспортних операторів на те, що пункти пропуску можуть закриватися не тільки українською стороною. Інші держави також можуть припинити рух через певні ділянки кордону. Тому доцільно відслідковувати заходи, які вживають інші країни в запобіганні поширення інфекції, що допоможе виключити ситуації, коли вантаж успішно перетнув кордон України, але не зміг пройти митний контроль сусідньої країни, опинившись на нейтральній смузі на невизначений час. «Зараз всі пункти пропуску працюють в штатному режимі», - підсумував Нефедов.agroportal.ua

Прочитано 68 разів