Вторник, 25 Февраль 2020 10:22

Чому українські картоплярі скорочують виробництво?

PotatoПредставники українського промислового картоплярства не зацікавлені в збільшенні обсягів виробництва з огляду на великі вкладення коштів в бізнес та передчутті запуску земельного ринку. Таку інформацію озвучила керівник Української асоціації картоплярів О.Руженкова.

За словами заступника голови асоціації С.Рибалка, вітчизняним картоплярам не вистачає стимулів для продовження та розвитку виробництва.

"Останній раз картоплярі отримували підтримку від держави 2011-12 рр. Тоді було зведено 150000 тонн потужностей для зберігання овочів. В Україні за 10 років побудовано 5 крохмальних та 3 чіпсові заводи. Під промисловим картоплярством площі збільшились до 70000 гектарів. Якщо не приділяти достатньо уваги галузі, то все це можна втратити", - підкреслив він.

Картоплярі не будуть самотужки вести боротьбу за галузь, тому що понад 5 років бізнес є збитковим, а аграріям легше вирощувати олійні чи зернові культури, котрі можна за валюту продати. Під 1 гектар картоплі необхідно 75000 гривень вкладень, а для кукурудзи лише 12000 гривень. Урожай картоплі зберігати ніде - сховища промгосподарств вміщають 350000 тонн, а споживання картоплі в Україні дорівнює 4,5 млн тонн на рік.

"Україні, щоб бути забезпеченою вітчизняною картоплею до травня, потрібно мати промсховища загальною потужністю 1,5 млн тонн. Це забезпечить лише потреби оптових ринків та супермаркетів", - підкреслила О.Руженкова.

Представники картоплярської галузі просять повернути держпрограми підтримки картоплярства: компенсацію будівництва сховищ для картоплі, відшкодування вартості української зрошувальної та сортувальної техніки.

Керівник ТОВ "Агріко Україна" М.Гордійчук відмітив необхідність впроваждення аналогічних заходів до країн, що застосовують обмеження по ввезенню картоплі з України, це стосується Євросоюзу та Митного союзу.

"Мається на увазі не обмеження імпорту продукції, а проходження карантинних умов щодо української продукції, які існують в РФ та ЄС. Схожі карантинні заходи повинні бути й в нашій країні, щоб забезпечити фітосанітарну та продовольчу безпеку України", - пояснив експерт.

Він уточнив, що проходження картоплі з Білорусі через митницю триває один день, а вітчизняним виробникам важко отримати дозвіл на перевезення картоплі по території країни, не говорячи про експорт чи імпорт насіння з Євросоюзу, коли перевірки займають більше 5 діб.

"Така пильність є обов`язковою для всіх країн", - підкреслив М.Гордійчук.

За словами С.Рибалка, українські картоплярі вимагають чесного розподілу державної допомоги, а саме, видатків на будівництво сховищ для картоплі в межах 25% відшкодування, фінансування зрошувальної с/г техніки українського виробництва, без якої вітчизняне овочівництво стало збитковим та ризикованим бізнесом.

Прочитано 218 разів