Пятница, 21 Февраль 2020 14:47

Трейдери прогнозують спад цін на кукурудзу

кукурудза 3 1024x685Ф’ючерси на кукурудзу за березень на біржі в Чикаго підвищилися на 1,3% (до 152,1 $/т), а пшениця виросла в ціні на 3%. Цьому сприяв ріст експорту кукурудзи з США, котрий за тиждень рівнявся 795000 тонн, а це дорівнює верхній межі експертних очікувань.

Закупівля 250000 тонн кукурудзи виробниками кормів з Південної Кореї за ціною 215 $/т C&F з поставкою у червні не довго підтримувала ринок, так як котракти передбачають відміну поставок в разі поганої якості кукурудзи, зокрема наявності домішок та битих зерен.

Саме ця закупівля підтвердила спад цін на кукурудзу, якщо врахувати, що останній раз поставки кукурудзи у період березень-квітень були придбані Південною Кореєю по 215 $/т C&F.

Попит з боку трейдерів на кукурудзу в Україні залишається на низькому рівні, так як основні порти припинили приймати зерно через перевантаженість елеваторів у портах.

Ціни на експорт знаходяться на рівні 179 $/т FOB для поставок у квітні до Китаю.

На тлі активного експорту кукурудзи із США до КНР після відміни мита покупці очікують спаду цін.

Вітчизняні трейдери мають намір закрити попит на кукурудзу в Євросоюзі у квітні, але активний аргентинський експорт нового врожаю може вплинути на спад цін на кукурудзу в Євросоюзі.

Прочитано 64 разів