Четверг, 20 Февраль 2020 14:25

Контроль за ринком харчів посилюється

unnamed 2Парламент ухвалив ЗУ "Щодо змін до законодавчих актів для удосконалення законодавства в галузі ринкового державного контролю нехарчових продуктів", котрий набуде чинності 26.03.2020р.

Документ вносить зміни до закону, метою якого є введення заходів обмеження з інформуванням громадськості про продукцію, котра при її використанні може становити загрозу інтересам суспільства чи в будь-який спосіб не відповідає вимогам.

"Тому суб’єкти господарювання повинні надавати на запит органів контролю документи, які дають змогу провести ідентифікацію суб’єкта господарювання, котрий поставив продукцію.

Держспоживслужба постійно отримує інформацію від виробників, що на українському ринку реалізується контрафактна продукція.

Ухвалений Закон передбачає, що реалізатори, що надали документи, котра дозволяє провести ідентифікацію суб’єкта господарювання, що поставив продукцію, за торгівлю продукцією, що не відповідає вимогам, не притягуються до відповідальності.

При неможливості надати документи суб’єктом господарювання, до нього застосовується штраф - 3000 НМДГ (51000 гривень)", - підкреслили у відомстві.

Прочитано 41 разів