Ukrainian Ukrainian
user profile
Вторник, 18 Декабрь 2018 13:03

ТОВ Агроцентр ЛТД: якісне насіння від Saaten-Union - чудовий результат

Оцените материал
(0 голосов)

SU Logo 4farbigВже три роки триває та стрімко зростає співпраця ТОВ Агроцентр ЛТД (Кропивницький) та Заатен-Уніон Румунія ‑ постачальника насіння соняшнику, кукурудзи, сої, озимої пшениці та інших культур. Починали з топ гібрида соняшнику Параізо 102 КЛ, а на даний момент Агроцентр ЛТД пропонує вже повний асортимент компанії по соняшнику. Це 12 гібридів різних груп стиглості – від 100 до 122 днів, класичні та для систем вирощування  Clearfield та Clearfield Plus. По гібридам кукурудзи пропонується нова лінійка компанії різних груп стиглості, але серед них виділяються Зупорто з ФАО 280, ІСХ 303 з ФАО 300, ОС 378 з ФАО 350 та ЗУМ 405 з ФАО 400. Одною з перших в Україні компанія завезла і пропонувала еліту новітніх сортів озимої пшениці Атлон та Фелікс, які оригінатор рекомендує висівати в регіонах з посушливими умовами.
agrocenter

Основою цієї співпраці, звісно, є позитивний результат наших партнерів-господарств. Приємно, що вже за такий короткий період сформувалося коло постійних клієнтів, що вирощують наші гібриди соняшнику другий або третій рік поспіль, все більше господарств випробовують наші нові гібриди кукурудзи, які в основному і сфокусовані для вирощування в Кіровоградській, Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській, Черкаській областях. Про досвід деяких господарств маємо можливість розповісти більш детально:

 Віктор Володимирович Дробот,

головний агроном ТОВ АФ Котівка, корпорація АгроОвен, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська область
дробот

 З гібридами соняшнику від Saaten-Union працюємо вже п’ять років. В сезоні 2018 року збільшили замовлення насіння та вирощували вже перевірений на практиці середньостиглий гібрид Параізо 102 КЛ на площі понад 1100 га, урожайністю цілком задоволені: 3,2-3,6 т/га залежно від попередника та фону живлення, а в середньому гібрид Параізо 102 КЛ сформував продуктивність на рівні 3,45 т/га. Другий сезон поспіль сіяли новинку – середньоранній гібрид Пунтасол КЛ – площа посіву становила майже 400 га, з яких отримали в середньому 3,65 т/га, а на кращих ділянках до 3,80 т/га. Обидва гібриди вирощували за технологією Clearfield, з використанням препарату Грейд Про в фазу 2-4 справжніх листків соняшнику. Отриманим результатом цілком задоволені та будемо й надалі використовувати ці гібриди.

Михайло Іванович Світлик,

директор СФГ Іванково, Криничанський р-н, Дніпропетровська область
Михайло Іванович Світлик

 Маємо в обробітку близько 900 га і вирощуємо в основному озиму пшеницю, озимий ріпак, кукурудзу та соняшник. Цього року виникла потреба посіву соняшнику по забур’янених попередниках та площах, що займали раніше багаторічні насадження. Розглядали різні гібриди стійкі до імідазолінонів та зупинилися на двох гібридах компанії Заатен-Уніон: Параізо 1000 КЛ Плюс та Луція КЛ Плюс. Основною перевагою було те, що насіння мало гарне однорідне калібрування з масою 1000 насінин близько 68 грамів. Ми щойно придбали нову імпортну сівалку точного висіву та далеко не все насіння підходило, мали певні складнощі в наладці. З насінням Заатен-Уніон не було жодних проблем і сівалка висіяла з заданою нормою 55 000 насінин на гектар з ідеальним розташуванням. Технологія вирощування була мінімально витратна – практично без добрив, внесли лише гербіцид Євро-Лайтнінг Плюс з нормою 2,0 л/га та зібрали. Результати нас задовольнили – Параізо 1000 КЛ Плюс – 2,80 т/га з площі 120 га та Луція КЛ Плюс – 2,55 т/га з площі 80 га. Ще більш приємнішими були економічні результати вирощування цих гібридів. Крім того, придбали в компанії Заатен-Уніон нові сорти озимої пшениці Фелікс та Атлон.

Олег Володимирович Баранов,

голова ФГ «Болтіс» П’ятихатського району, Дніпропетровської області
Олег Володимирович Баранов

Починаючи з 2012 року ми співпрацюємо з компанією «Заатен-Уніон». І як виробники помітили, що їхні гібриди, як класичні, так і під систему Clearfield адаптовані до нашої зони. Відносно якості насіння, за роки співпраці не було заперечень. Завжди отримуємо дружні, рівномірні сходи та стабільний врожай. Цього року ми висівали гібрид Велко, з рекомендацією компанії 55 000 насінин на гектар. Сходи отримали дружні, рівномірні, в цього гібриду дуже інтенсивний стартовий ріст. Це дуже добре для нашої зони, де волога – лімітуючий фактор, та для боротьби с бур’янами. Технологія в нашому господарстві низьковитратна – при посіві вносимо по 70 кг комплексних добрив та накриваємо гербіцидом. Наступного разу технікою заїжджаємо при збиранні. Так, з площі 70 га отримали врожайність 2,25 т/га, що для умов цього року дуже гарний результат. Ми задоволені та будемо співпрацювати і надалі.

Василь Петрович Димов,

ФГ «Димов Василь Петрович», с. Добре, Вільшанський район, Кіровоградської області
Василь Петрович Димов

З продуктами компанії «Затен-Уніон» знайомий уже давно, по таким культурам як озима пшениця. Впродовж декількох років висівав сорт озимої пшениці Мулан, також в цьому році дуже зацікавила нова їх лінійка зернових для південних регіонів, а особливо сорт Атлон і Фелікс та інші.

Також в цьому році вирішив спробувати гібриди кукурудзи та соняшнику. Так, в 2018 році було придбано насіння кукурудзи гібриду ОС 378 (ФАО 350) на площу 80 га . Обробіток ґрунту – оранка, при посіві було внесені добрива по 100 кг NPK у фізичній вазі. Урожайність отримали по 62 ц/га з вологістю зерна 14,4%. Вологість зерна в цьому році немаловажний фактор, так як сушка т/% на елеваторі сягала до 130 гривень.

Також було придбане насіння соняшнику під гербіцид Євро-Лайтнінг, гібрид Параізо 102 КЛ. Зупинилися на цьому гібриді, тому що по рекомендаціям компанії цей гібрид найбільш засухо- та жаростійкий. Висівали його з густотою 50 тис. насінин/га на площі 40 га. Технологія була мінімальною, при посіві дали по 50 кг ф.м Амофос та у фазі 4-5 листків по 1,0 л/га гербіциду Євро-Лайтнінг. Урожайність одержали 26 ц/га, олійність була 49%. Цей результат на наш погляд дуже гарний в умовах посухи цього року.

Результатами по врожайності як по кукурудзі, так і по соняшнику залишилися задоволенні і замовили насіння на наступний рік знову.

Сергій Михайлович Христич,

ПП «Христич С.М.» Ульяновського району, Кіровоградської області
Сергій Михайлович Христич

Вже декілька років знайомі з гібридами компанії Заатен-Уніон, особливістю компанії є своєчасна поставка товару та завжди відмінна якість насіння. Цього сезону вирощували гібрид Параізо 1000КЛ Плюс на площі 92 га, бо бачили декілька полів цього гібриду в попередньому сезоні як на демополігонах, так і в великих посівах, причому в різних регіонах. Сподобалися його вирівняність в полі, однорідність кошика та його напівпохилена позиція.

Посів проводили за нульовою технологією в необроблене поле, отримана густота стояння – близько 52-54 тис. рослин на га, що відповідало рекомендаціям консультантів виробника насіння. У фазу чотирьох пар справжніх листків соняшнику внесли гербіцид Євро-Лайтнінг плюс з нормою 1,75 л/га. Соняшник практично не реагував на гербіцид, а по бур’янах спрацював якнайкраще. Внесення добрив було мінімальним, фунгіцидного обробітку не було зовсім, але масової присутності хвороб не спостерігали. Результат отримали пристойний – в заліку 3,03 т/га. Також відвідали демополігони компанії, де привернули нашу увагу новинки Маркеза КЛ та Драйвер КЛ.

Офіційний дистриб’ютор ТОВ «АГРОЦЕНТР_ЛТД»

тел.: 095-17-21-330;   097-71-49-911

office@agrocenter.com.ua

www. agrocenter.com.ua

За більш детальною інформацією звертайтеся: 067 633-08-19; 050 321-66-22, або www.saaten-union.com.ua

Прочитано 318 раз