user profile
Понедельник, 14 Ноябрь 2016 11:27

Новий законопроект пропонує компенсації за ремонт сільгосптехніки

Новий законопроект пропонує компенсації за ремонт сільгосптехнікиКомітет парламенту з питань аграрної політики проголосував за проект закону №4024 під назвою "Про зміни закону" Про стимулювання зростання машинобудування для аграрного сектора "з питання ремонту сільгосптехніки", заявили в прес-службі Української аграрної конфедерації.

Даний проект передбачає введення компенсації в розмірі 40% від сплаченої вартості ремонту техніки та обладнання для сільгоспсектора, що поставляється для підприємств переробної і харчової галузі, фінансову допомогу для придбання цієї техніки за умови оформлення кредиту або лізингу.

Також надійшла пропозиція розглянути для фінансування використання коштів від місцевих бюджетів після затвердження місцевим органом влади відповідного рішення.

"Даний проект закону дає додаткову можливість місцевим органам самоврядування перерозподіляти фінанси для ремонту сільгосптехніки. За умови, що понад 60% запчастин для ремонтованої техніки будуть від вітчизняного виробника", - підкреслив Леонід Козаченко, керівник УАК і співавтор проекту закону.
Прочитано 1670 раз