Ukrainian Ukrainian
user profile
Четверг, 13 Октябрь 2016 11:37

В Україні припинили реєструвати сільгосптехніку

В Україні припинили реєструвати сільгосптехнікуУКАБ звернувся з відкритим листом до Максима Мартинюка, першого заступника міністра аграрної політики і продовольства України з проханням налагодити механізм реєстрації та зняття з обліку сільгосптехніки.

Відповідний лист-звернення підписали Тарас Висоцький, генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Антуан Ребійар, бізнес-директор "New Holland Agriculture", Хольгер Вельке, директор ТОВ «Клаас-Україна», Пітер Загсі, генеральний директор ТОВ «Джон Дір Україна», Юрій Єгоров, бізнес-директор "Case IH" регіону України, Молдова, Роман Шаповал, голова представництва "AGCO Corporation" в Україні.

У листі йдеться про те, що Держсільгоспінспекція, яка знаходиться в стадії ліквідації, з 1 жовтня не надає послуги, пов'язані з реєстрацією техніки через відсутність фінансування. Зате новий орган, який повинен займатися цим питанням за два роки так і не був створений. Така ситуація призвела до того, що члени Асоціації, які здійснюють продаж, доставку і сервісне обслуговування техніки сільськогосподарського призначення, не можуть виконувати своїх договірних зобов'язань перед контрагентами. А це, в свою чергу, негативно впливає на ділову репутацію компаній і призводить до матеріальних збитків.
Прочитано 5475 раз