В Україні за підсумками 2019 року істотно скоротився рівень рентабельності виробництва майже всіх категорій продукції сільського господарства, порівняно з аналогічним показником 2018 року.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Так, рентабельність виробництва зерна...

На півдні України лісосмуги знаходяться у катастрофічному стані. Зокрема, на Миколаївщині та Херсонщині (де вони чи не найбільше необхідні) насадження зовсім не виконують своїх функцій. Таку інформацію оприлюднила Наталя Ключник, виконавча директорка Всеукраїнської асоціації органів місцевого...

У боротьбі з рейдерством 5 грудня 2019 року парламентом прийнято Закон України №340-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству». Згідно із законом, 15 липня очікується ряд нових нововведень. 

Даний законодавчий акт встановлює низку запобіжників щодо...

Україна досягла позитивної динаміки у виконанні цілей сталого розвитку в агросекторі.

Про це йдеться в добровільному національному огляді Цілей сталого розвитку (Цур), оприлюдненому Міністерством економіки, торгівлі і сільського господарства.

«Мета 2 (Подолання голоду, розвиток сільського...
Сьогодні, 1 липня, в Україні повноцінно набув сили закон № 318-IX про скасування державної монополії на виробництво спирту, який був прийнятий у грудні 2019 року. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Формально закон діяв з 1 січня 2020 року, проте до 1 липня було заборонено вводити в...
Загальне виробництво молока в Україні за п'ять місяців 2020 р скоротилося на 3,6%, або на 135,5 тис.т проти відповідного періоду минулого року - до 3,637 млн ​​т.

Про це повідомляє Асоціація виробників молока з посиланням на дані Держстату.

Приріст виробництва молока був відзначений...

У 2019 році до водних об’єктів України  скинуто 5708 тон фосфатів. Найбільшим забруднювачем водойм є житлово-комунальне господарство – 5354 тони. Значно поступається, але все ж другою у антирейтингу є промисловість – 319,5 тони. Про це повідомляє пресслужба Державного агентства водних ресурсів...

Інститут землеробства Національної аграрної академії наук України розробив карту придатності ґрунтів для органічного землеробства. Про це інформує прес-служба Департаменту АПР Черкаської ОДА.

Дані карти свідчать, що найбільш придатними для органічного землеробства є ґрунти...

Міністерство цифровий трансформації запустило новий Реєстр роздрібних цін на ряд продуктів харчування і засобів протиепідемічного призначення.

Це зроблено з метою виконання указу Кабміну про необхідність декларування зміни роздрібних цін в разі їх збільшення на окремі категорії товарів, говориться в...
Український бізнес продовжує відновлюватися після послаблення карантину: у середньому щотижня реєструється близько тисячі нових підприємств. Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот.

Зазначається, що з квітня кількість активних вакансій збільшилась більш ніж...
Страница 1 из 92
Error: Only up to 6 widgets are supported in this layout. If you need more add your own layout.