Страница читателей

Уважаемые читатели, это страница обратной связи, на ней вы можете оставить свои отзывы, замечания и пожелания о нашем издании.
Мы работаем для Вас и все пожелания будут обязательно учтены для улучшения качества материалов нашей газеты.


Додати відгук


Комментарии  

+1 #5 Николай 04.04.2018 12:49
Добрый день. В газете много внимания уделено выращиванию и уборке, но совершенно не освещены процессы хранения и переработки и используемое при этом оборудование. В частности морозильные склады,процессы изготовления и хранения в молочной,животноводческой,овощной и т.п. отраслях. Мне как представителю фирмы Cooltech Finland Oy в Украине интересно увидеть на страницах вашей газеты информацию об этом. Уверен, что такая информация будет интересна подписчикам.
С уважением,
Директор Представительства на Украине
Точеный Николай Викторович
Г.Киев, ул.Машиностроительная,21 к80
www.cooltech.fi
Цитувати
+1 #4 Іван 07.01.2018 14:30
Спасибі за газету. В ній дуже багато корисної інформації. Я отримую газету перший рік. Хотілося б більше інформації про благодійні фонди, кооперативи, громадські організації, спонсорів та інших, які мають бажання допомогти для дрібних фермерів до 100 гектарів землі та особистих селянських господарств в організації бізнесу на селі по вирощуванню ягід, фруктів та овочів, їх зберігання та переробка. Я маю 60 га землі і хотів би знайти зацікавлених у цьому людей. Дякую !
Цитувати
+3 #3 Міра 29.05.2017 06:05
Спасибі, дорога редакція, за корисну інформацію та оперативні новини. Моє знайомство з "Аграрником" відбулося вже на просторы інтернету, з того часу я вже підписалася на паперову газету і встановила мобільний додаток, це зручно. У минулому році ризикнула відкрити свою мікро-птахофабрику, а вітчим взяв в оренду трактор і нарешті зайнявся ділянкою землі, що дісталася йому у спадок. Отже "Аграрник" став, можна сказати, натхненням для нас. Я стала краще розбиратися в аграрних тонкощах, а що не зрозуміло - можна уточнити в "Агровопросе" .Так що наша молода фермерська династія з "Аграрник" буде, я впевнена, зростати і міцніти!
Цитувати